Pirmasis kėlinys „Žalgiriui“ klostėsi gana pozityviai. Svečiai didžiąją laiko dalį pirmavo, neretai žalgiriečiai atakavo aukštaūgį Walterį Tavaresą ir puolime nenusileido šeimininkams. Po pirmųjų 10 minučių Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmavo 24:22.

„Žalgirio“ problemos kilo W. Tavaresui sėdus ant suolo. Puolime strigę svečiai pirmų keturių antro kėlinio minučių atkarpą svečiai pralaimėjo 3:17 ir „Real“ žaibiškai nutolo dviženkle persvara (45:28).

Svečių puolimą gaivino Ignas Brazdeikis, jo taškai leido priartėti prie šeimininkų – 47:38.

„Žalgiris“ turėjo galimybę dar labiau sumažinti skirtumą, tačiau Edgaras Ulanovas paskutinėmis kėlinio sekundėmis prarado kamuolį, po minutės pertraukėlės per 2 sek. Dovydas Giedraitis spėjo prasižengti prieš Gabrielį Decką, kuris pelnė taškus ir dar baudos metimu turėjo galimybę padidinti „Real“ persvarą.

Visgi argentinietis prametė baudą, bet, svečių nelaimei, kovoje dėl kamuolio žalgirietis pamušė kamuolį ir buvo įskaityti 2 taškai. Tad per paskutines 2 sek. svečiai sugebėjo praleisti 4 taškus ir po dviejų kėlinių „Real“ pirmavo 53:38. Antrą kėlinį „Žalgiris“ pralaimėjo net 14:31.

Svečiai per pirmą rungtynių pusę savo sąskaitoje turėjo daugiau klaidų (8) nei rezultatyvių perdavimų (7).

Po pertraukos „Real“ užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo, tik didino persvarą ir ketvirtas kėlinys virto formalumu: „Žalgiris“ patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę – 69:96.

„Real“: Džananas Musa 17, Walteris Tavaresas 16, Nigelis Williams-Gossas ir Gabrielis Deckas po 12, Vincentas Poirier 11, Petras Cornelie 9 taškai.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 16, Isaiah Tayloras, Lukas Lekavičius ir Arnas Butkevičius po 8, Rolandas Šmitas 7, Tomas Dimša 6, Laurynas Birutis 5, Kevarrius Hayesas 4, Edgaras UIanovas 3, Achille Polonara ir Dovydas Giedraitis po 2 taškai, Karolis Lukošiūnas per 5 min. be taškų.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais po savaitės kovo 2-ą svečiuose prieš Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barceloną“.

Statistika

Pirmame ture šių komandų akistatoje „Žalgiris“ namuose šventė pergalę 81:72.

Abi komandos grįžta į Eurolygą po savo šalių taurės varžybų savaitgalio, kuris susiklostė skirtingai – „Žalgiris“ sėkmingai apgynė KMT čempionės titulą, o Madrido „Real“ paslydo ispanų Karaliaus taurės pusfinalyje.

„Real“ ekipai nepadėjo traumuotas Sergio Llullas ir apsirgęs Adamas Hanga.

Bendrose tarpusavio dvikovose per visą istoriją „Real“ pergalių skaičius įspūdingas – 23:5.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)