Dvikovą taikliu tritaškiu pradėjo ir vėliau du baudų metimus sumetė Edgaras Ulanovas, vidutinio nuotolio metimą realizavo Dovydas Giedraitis, o Keenanas Evansas pataikė iš toli – 10:10. Dar du taškus įsirašė E. Ulanovas, K. Evansas pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga, o kėlinio pbaigoje iš toli pataikė ir Tomas Dimša – 18:21.

Antrame kėlinyje šeimininkai per pirmas 5 min. svečiams leido pelnyti tik 4-is taškus, patys atitrūko 30:25 ir privertė Chuso Mateo prašyti minutės pertraukėlės.

Po pasitarimo „Real“ spurtavo 7:0 ir jau Kazys Maksvytis prašė minutės pertraukėlės. Po jos „Žalgiris“ pagerino gynybą ir atitrūko 37:32. Tad po pirmosios mačo pusės sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje sirgaliai neturėjo pagrindo liūdėti – šeimininkai pirmavo 37:35.

Trečio kėlinio pradžioje „Žalgiris“ vėl demonstravo puikią gynybą bei palengva rinko taškus puolime ir įgijo 7-ių taškų pranašumą (45:38).

„Real“ puolimą gaivino Mario Hezonja, Džananas Musa bei Nigelis William-Gossas, jų taškų dėka svečiai įgijo 5-ių taškų pranašumą (55:50).

Penki iš eilės Edgaro Ulanovo taškai neleido pabėgti „Real“ ekipai, o tikslus Keenano Evanso tritaškis leido prieš lemiamą kėlinį turėti taško pranašumą 56:55.

T. Cavanaugh pataikė du tolimus metimus iš eilės ir vėliau pridėjo taiklų metimą iš po krepšio, o A. Butkevičius sumetė du baudų metimus – 66:66.

Keturis taškus surinko K. Evansas, R. Šmitas pelnė du taškus ir išprovokavo nesportinę W. Tavareso pražangą, kurią dviem taikliais baudų metimais pavertė T. Cavanaugh – 74:66.

Du baudų metimus sumetė E. Ulanovas, vieną pataikė K. Hayesas, o K. Evansas pataikė keturis ir įtvirtino pergalę – 81:72.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 20 (4/6 dvit., 2/5 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 25 naud.), Edgaras Ulanovas 19 (3/10 dvit., 3/6 trit.), Tyleris Cavanaugh 15 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Arnas Butkevičius 10 (5/6 baud., 7 atk. kam.), Rolandas Šmitas 7 (5 atk. kam.), Laurynas Birutis 4, Tomas Dimša 3, Dovydas Giedraitis 2, Kevarriusas Hayesas 1 (5 atkov. k.), Karolis Lukošiūnas (per 9 min.) ir Motiejus Krivas (10 sek.) nepelnė taškų, Mantas Kalnietis nežaidė.

„Real“: Džananas Musa 22 (5/10 dvit., 3/8 trit.), Mario Hezonja 17 (3/6 trit.), Walteris Tavaresas 8 (2/8 dvit., 7 atk. kam., 4 blok.), Vincentas Poirier 6, Petras Cornelie 5 Nigelis Williams-Gossas 4 (4 rez. p.), Guerschonas Yabusele 4, Sergio Llullas 3, Sergio Rodriguezas 2, Alberto Abalde 1 taškas.

Nuo 2000-ųjų tai buvo 27-a tarpusavio dvikova ir tik 5-oji „Žalgirio“ pergalė.

Statistika

„Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo nuo pralaimėjo antradienį Belgrade, kur rungtynių pabaigoje atidavė iniciatyvą į „Crvena Zvezda“ ekipos rankas (73:77).

Ketvirtadienį Kauno ekipai nepadėjo traumuotas Lukas Lekavičius bei susirgęs Ignas Brazdeikis.

Madrido komanda savo ruožtu turėjo verstis be traumuoto puolėjo Gabrielio Decko.

„Žalgiris“ 15-ame ture gruodžio 23-iąją namuose priims Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Pažymėtina, kad šį savaitgalį žalgiriečių dar laukia LKL čempionato namų rungtynės su Panevėžio „Lietkabeliu“. Jos vyks sekmadienį ir lygiai tokiu pačiu metu, kaip ir pasaulio futbolo čempionato finalas – 17 val.