Pirėjuje neįtikėtiną pasirodymą surengė amerikietis Zachas LeDay: „Olympiakos“ puolėjas vos per 21 min. pelnė net 28 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 8/9 baudos), atkovojo 8 kamuolius, perėmė 2 kamuolius bei surinko net 42 naudingumo balus – tai šio sezono rekordas. Prieš tai jis priklausė Brandonui Daviesui (39 balai mače su CSKA).

„Olympiakos“ (6-4): Zachas LeDay 28, Vassilis Spanoulis 17, Georgios Printezis 11, Nikola Milutinovas 10 taškų.

„Budučnost“ (2-8): Earlas Clarkas 15, Nemanja Gordičius 14, Edwinas Jacksonas 12 taškų.

„Barcelona“ – Stambulo „Fenerbahče“ 65:84 (17:23, 19, 22, 11:19, 18:20)

Barselonoje nuo mačo pradžios pirmavę Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai diktavo savo sąlygas ir pasiekė įtikinamą pergalę.

Nors Adamo Hanga pastangomis ketvirto kėlinio viduryje pavyko „Barcelonai“ skirtumą sumažinti iki 12-os taškų ir pažadinti tribūnas (58:70), tačiau Marko Guduričiaus per minutę pelnyti 7 taškai iš eilės galutinai užgesino intrigą.

„Fenerbahče“ žaidė be Kosto Slouko. Eurolygos vicečempionai įtikinamai laimėjo mačą ir iškovojo 9-ąją pergalę.

„Barcelona“ (6-4): Adamas Hanga 16, Kyle'as Kuricas 10 taškų.

„Fenerbahče“ (9-1): Ali Muhammedas 16, Marko Guduričius 13, Janas Vesely'is ir Luigis Datome po 11, Nicolo Melli 10 taškų.

Eurolygos rikiuotė po X turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):