Giedriaus Žibėno auklėtiniai namie varžovus įveikė 113:100 (34:20, 35:26, 22:33, 22:21).

Vos prieš 10 dienų „Rytas“ panevėžiečius parklupdė ir jų namuose (89:77).

Šiame „Betsafe-LKL“ sezone rezultatyvesnis mačas vyko tik sykį – kuomet susitiko Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ (112:102).

Vilniečiai užkūrė puolimo šou pirmoje rungtynių pusėje – surinko 69 taškus, pataikydami 9 tritaškius iš 13 ir vienu metu traiškė varžovus 68:41.

Vis tik po pertraukos „7bet-Lietkabelis“ parodė charakterį – patys per trečią kėlinį supurtė 33 taškus, o ketvirtojo kėlinio pradžioje po Deivido Sirvydžio baudos metimų ekipas skyrė vienženklis skirtumas – 84:92.

Įpusėjus ketvirčiui skirtumas dar labiau sumenko ir iš vilniečių pranašumo teliko trys taškai – 93:96.

„Rytas“ pradėjo naudotis tuo, kad panevėžiečiai buvo surinkę penkias komandines pražangas ir ėmė rinkti taškus baudų metimais, o netrukus tritaškį smeigė Margiris Normantas, sugrąžindamas dviženklį skirtumą – 106:94.

Nugalėtojų gretose dominavo neseniai po traumos sugrįžęs M. Normantas. Jo sąskaitoje – 27 taškai (5/7 trit.) ir 29 naudingumo balai. Po 14 taškų į komandos kraitį atnešė Justinas Gorhamas, Javinas DeLaurier bei R.J. Cole'as.

Pralaimėtojams daugiausiai taškų nešė lietuvių gynėjų trio: 17 taškų pelnė Paulius Valinskas, 16 – Deividas Sirvydis, 15 – Martynas Varnas.

Panevėžio ekipa į Vilnių atvyko be vienos iš lyderių – Gedimino Oreliko, taip pat neturėjo Liutauro Lelevičiaus ir Niko Stuknio.

„Rytas“: Margiris Normantas 27, Justinas Gorhamas, Javinas DeLaurier ir R.J. Cole'as po 14, Martynas Echodas ir Gytis Radzevičius po 10, Arnas Velička 8, Marcusas Fosteris 6.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Deividas Sirvydis 16, Martynas Varnas 15, Džordže Gagič 13, Diante Baldwinas 10, Gabrielius Maldūnas 9, Vytenis Lipkevičius 8, Džiugas Slavinskas 7.