Kšyštofas Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 19 taškų (7/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/6 baudų) ir buvo rezultatyviausias rungtynėse. Aukštaūgis taip pat atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir 4 kartus suklydo.

Rimantas Kaukėnas per 17 minučių surinko 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Jonas Mačiulis nebuvo registruotas susitikimui.

"Montepaschi": Kšyštofas Lavrinovičius 19, Pietro Aradori 15, Bo McCalebbas 13, Bootsy Thorntonas 10.

"Cimberio": Yakhouba Diawara 16, Rokas Stipcevičius 15, Gabriele Ganeto 11, Diego Fajardo 10 (6 atk. kam.).

Tuo tarpu antrą pralaimėjimą ketvirtfinalyje patyrė Deivido Gailiaus atstovaujama Bolonijos "Canadian Solar" ekipa. Ji svečiuose po pratęsimo 86:88 (25:17, 15:17, 18:17, 18:25, 10:12) turėjo pripažinti Sasario "Banca di Sardegna" klubo pranašumą.

Bolonijos komanda serijoje iki trijų pergalių atsilieka sausu rezultatu - 0-2.

D.Gailius, kaip ir pirmajame susitikime, buvo registruotas rungtynėms, tačiau trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.

"Canadian Solar": Petteris Koponenas 19 (5 rez. perd.), Giuseppe Poeta 13, Chrisas Douglasas-Robertsas (8 rez. perd.) r Viktoras Sanikidze (12 atk. kam.) po 12, Angelo Gigli (8 atk. kam.) ir Krisas Langas po 10.

"Banca di Sardegna": Drake'as Dieneris 28 (5 rez. perd.), Tony Easley 20 (11 atk. kam., 5 kld.), Quintonas Hosley 14 (7 atk. kam.), Travisas Dieneris 13 (9 rez. perd.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.