Likus kiek daugiau nei pusantros minutės po Malcolmo Granto tritaškio „Nevėžis“ pirmą kartą antroje rungtynių pusėje išsiveržė į priekį (72:70). Loukas Marvokefalidis tritaškiu priartino „Lietuvos rytą“ iki 1 taško (73:74).

Vladyslavas Koreniukas blokavo Christopherio Kramerio metimą ir „Lietuvos rytas“ atakai turėjo 10 sekundžių. L. Marvokefalidis prametė tolimą metimą, M. Grantas realizavo abu baudų metimus (76:73). Paskutinis C. Kramerio metimas skriejo pro šalį.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Valerijus Likhodejus, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Per pirmuosius du kėlinius pirmaujanti komanda keitėsi net 16 kartų, tačiau po 20 minučių „Lietuvos rytas“ turėjo rekordinę 7 taškų persvarą (47:40). Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos 4 taškai (62:58).

„Nevėžis“: Valerijus Likhodejus 20 (7 atk. kam., 25 naud. balai), Malcomas Grantas 15, Jamesas Woodardas 11, Rihardas Kuksiksas 10 taškų.

„Lietuvos rytas“: Robertas Carteris 14, Rokas Giedraitis 11, Artūras Jomantas ir Loukas Mavrokefalidis 10 taškų.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

***

Šią savaitę „Lietuvos rytas“ pradėjo pokyčiais klubo savininkų gretose. Nuo vasaros klubo prezidento pareigas užėmęs Antanas Guoga pardavė savo dalį ir nusprendė pasitraukti iš „Lietuvos ryto“.

Šią savaitę sostinės krepšininkai namuose „Eurocup“ taurės turnyre C grupėje namuose po pratęsimo 85:93 (21:18, 22:25, 21:18, 17:20, 4:12) nusileido vienai iš turnyro favoričių vadinamai Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipai.

Praėjusį savaitgalį sostinės klubas svečiuose net 101:71 sutriuškino „Šiaulių“ ekipą.

Tuo tarpu Kėdainių „Nevėžis“ praėjusią savaitę iškovojo pirmąją pergalę, išvykoje 80:74 nugalėjo tragiškai sezoną pradėjusį Utenos „Juventus“ (0/8) klubą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (147)