„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Tyrese'as Rice'as, Aleksandras Rašičius, Artūras Jomantas, Mindaugas Katelynas ir Jonas Valančiūnas.

Susitikimo pradžia sėkmingesnė buvo Kėdainių klubui - svečiai aštriais prasiveržimais bei dėjimais įgijo 6 taškų pranašumą (3:9).

Po šalto dušo atsigavę Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai sustygavo puolimą bei gynybą, ko pasekoje per nepilnas 2 minutes rezultatas tapo lygus (9:9).

„Lietuvos ryto“ trenerių štabas puikiai išnaudojo ilgo atsarginių žaidėjų suolelio pranašumą - vos per pirmąjį ketvirtį aikštėje buvo pasirodę visi Vilniaus klubo žaidėjai.

Šis privalumas aikštės šeimininkams leido likusį ketvirčio laiką būti priekyje - po pirmųjų dešimties minučių jie pirmavo 28:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo tuščia atkarpa „Lietuvos ryto“ krepšininkams - pirmuosius taškus ketvirtyje jie pelnė tik sužaidus beveik 4 minutes, tuo tarpu varžovai ėmė grėsmingai artėti (34:31). Visus „Kėdainių“ klubo bandymus dar labiau priartėti nubraukė tikslus „Lietuvos ryto“ puolimas - du tolimi A.Rašičiaus ir Renaldo Seibučio tritaškiai, J.Valančiūno dėjimas bei Artūro Jomanto dvitaškis sugrąžino saugesnį pranašumą (44:35).

Į didžiąją pertrauką komandos išėjo Vilniaus komandai pirmaujant dviženkliu pranašumu - 46:36.

Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkų puolimas nesiklijavo - dauguma metimų skriejo pro šalį, tuo tarpu „Kėdainių“ krepšininkai tolimų metimų dėka sumažino deficitą iki minimumo (53:52). Aikštėje virė karšta kova - technine pražanga buvo nubaustas Vilmantas Dilys.

Tuo pasinaudoję svečiai ne tik išlygino rungtynių rezultatą, bet ir aidint finalinei ketvirčio sirenai persvėrė rezultatą savo pusėn - 57:60.

„Lietuvos rytas“ kilo paskutiniam šturmui - spaudimas po visą aikštę bei gynyba ties pražangos riba atnešė vaisių - po R.Seibučio prasiveržimo po krepšiu vilniečių deficitas buvo minimalus (79:80). Vis dėlto, mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė „Kėdainių“ ekipa. Susitikimas baigėsi rezultatu 84:86.

"Lietuvos rytas": R.Seibutis 20, A.Rašičius 15, M.Katelynas 12, A.Jomantas 8, T.Rice'as 7, J.Valančiūnas 6 (10 atk. kam., 4 blok.).

"Kėdainiai Triobet": D.McClure'as 23, E.Dimša 18 (6 atk. kam.), V.Ginevičius 11, V.Jasikevičius 10 (6 atk. kam.), T.Černeckis 8, E.Lengvinas 7.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.