M. Teodosičius per per 31 minutę pelnė 24 taškus (1/3 dvit., 6/10 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 ir prarado 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Antrą vietą užėmė 38 naudingumo balus surinkęs Belgrado „Partizan“ ekipos amerikietis Tarence Kinsey, tačiau jo komanda pralaimėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubui.

Pagal naujas Eurolygos taisykles naudingiausiu savaitės žaidėju negali tapti pralaimėjusios komandos narys, todėl net ir daugiau naudingumo balų surinkęs amerikietis laurus perleido serbui.

Trečioje vietoje - Kauno „Žalgirį“ skandinęs puertorikietis Carlosas Arroyo, kurio sąskaitoje 28 naudingumo balai.

Ketvirtą vietą užėmė karjeros rungtynes (pagal taškus ir naudingumo balus) sužaidęs žalgirietis Martynas Pocius. Lietuvis per 34 minutes surinko 26 taškus (5/6 dvit., 5/9 trit.), atkovojo 4 ir prarado 1 kamuolį, atliko atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei pats gavo bloką, 3 kartus pažeidė taisykles ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Gynėjo sąskaitoje - 27 naudingumo balai. Tiesą, „Žalgiris“ Eurolygos TOP-16 etape patyrė jau penktą pralaimėjimą, 83:90 nusileidęs Stambulo „Galatasaray“ krepšininkams.

Penketuką užbaigė karjeros Eurolygoje rezultatyvumo rekordą pasiekęs L. Kleiza. Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandos puolėjas per 32 minutes įmetė 26 taškus (6/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 11/11 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 26 naudingumo balus.

Lietuvos rinktinės nario pastangų nepakako, nes atstovaujama komanda 85:90 pralaimėjo Milano „AE7 Emporio Armani“ ekipai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)