Pratęsime „Dzūkija“ nepelnė nė vieno taško ir taip leido „Juventus“ dominuoti lemiamu metu.

Likus 5 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos „Juventus“ pirmavo 72:59, tačiau vietinių krepšininkų vedama „Dzūkija“ priartėjo – 68:72. Kendrickas Brownas sumetė baudas, o Steponas Babrauskas deficitą tirpdė iki 2 taškų – 73:75.

Alexanderis Hamiltonas sykį prametė, vėliau gavo bloką, „Dzūkija“ taip pat klydo dvi atakas paeiliui. Galiausiai nesulaukus taškų „iš žaidimo“, Artūras Jomantas baudų metimais išplėšė pratęsimą, nes Dovio Bičkauskio sunkus metimas tikslo nepasiekė – 75:75.

Du pirmuosius kėlinius „Juventus“ komanda valdė situaciją, tačiau turėjo tik neženklų pranašumą, kuris maksimaliai pasiekęs buvo 7 taškų ribą. „Dzūkija“ buvo trumpam persvėrusi rezultatą (34:33), tačiau gera antro ketvirčio pabaiga ir trečio pradžia leido Utenos ekipai įgauti dviženklę persvarą – 53:43.

A. Hamiltonas sužaidė geriausią sezono mačą, per 35 minutes pelnęs 24 taškus, atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

„Juventus“: Alexanderis Hamiltonas 24, Martinas Gebenas 15 (10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius ir Marius Runkauskas po 12, Vaidas Čepukaitis 10, Karolis Guščikas 7, Dovis Bičkauskis 6 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 1/6 dvit., 1/6 trit.).

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 20, Steponas Babrauskas, Egidijus Dimša (14 atk. kam.) ir Artūras Jomantas po 11, Mindaugas Sušinskas 6.