Nerezultatyvią rungtynių pradžią šiek tiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po Juliaus Juciko dėjimo pirmavo (6:2). Įpusėjus ketvirčiui po Simo Buterlevičiaus taškų rezultatas tapo lygus (6:6). Savo taškų sąskaitą dvitaškiu metimu atidarė Vytautas Šulskis, baudas realizavo Raynas Olanderis ir aikštelės šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (13:9). Dainius Adomaitis buvo nubaustas technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję šiauliečiai padidino atotrūkį (20:12). Po pirmojo kėlinio „Šiauliai“ pirmavo 26:15.

Antrą kėlinį spurtu 5:0 pradėję aikštelės šeimininkai dar labiau padidino skirtumą (31:15). Simas Buterlevičius tritaškiu metimu šiek tiek sumažino deficitą (33:21), tačiau Jonathanas Lee atsakė greita ataka ir šiauliečiai toliau kontroliavo žaidimo eigą (37:22). Pagirtinai kovodami dėl atšokusių kamuolių „Juventus“ krepšininkai panaikino dviženklį deficitą (37:29). Vis dėlto kėlinį sėkmingiau baigė saulės miesto atstovai ir pirmavo (48:37).

Valdas Dabkus trečiajame kėlinyje sužaidus keturias minutes dvitaškiu su pražanga sumažino deficitą (53:50). Rokas Giedraitis į tai atsakė tritaškiu, dar du taškus pridėjo Vytautas Šulskis (58:50). Tačiau V. Dabkus ir toliau ėmėsi iniciatyvos ir dviem taškais iš po krepšio priartino savo ekipą (59:57), o R. Broadusas baudų metimais išlygino rezultatą (59:59). Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo (63:59).

Du Gintaro Leonavičiaus tritaškiai ketvirto kėlinio pradžioje šiauliečiams leido nutolti (69:62). Persvara aikštelės šeimininkai džiaugėsi neilgai, svečiai spurtavo 8:0 ir persvėrė rezultatą (69:70). V. Šulskis pataikė iš toli, o puolime pražangą užsidirbo Arvydas Šikšnius (74:70). R. Broadusas dvitaškiu sumažino deficitą (74:72), o S. Buterlevičius pataikė tik vieną baudos metimą (74:73). Likus žaisti 25 sekundes iki ketvirto kėlinio pabaigos R. Broadusas dvitaškiu persvėrė rezultatą savo komandos naudai (74:75). Vieną paskutiniųjų savo atakų šiauliečiai patikėjo Rokui Giedraičiui, kuris dėjimų sugrąžino minimalų pranašumą aikštelės šeimininkams (76:75). Po minutės pertraukėlės svečiai atsakė greitais R. Broaduso taškais (76:77). Per likusias sekundes šiauliečiai taškų pelnyti nesugebėjo ir pergalę iškovojo „Juventus“.

„Šiauliai“: Gintaras Leonavičius 15 taškų, Rokas Giedraitis 14, Raynas Olanderis 9;

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 17, Simas Buterlevičius 13, Saulius Kulvietis 13.

Pasvalio krepšininkai sumindė 23-ią nesėkmę patyrusius „Mažeikius“

LKL čempionate triuškinančią pergalę iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-10) krepšininkai. Manto Šerniaus auklėtiniai namuose rezultatu 107:67 (28:15, 35:14, 21:19,) nugalėjo „Mažeikių“ (0-23) komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po Aido Viskonto tritaškio bei Evaldo Kairio taiklių baudos metimų pirmavo (5:0). Netrukus sėkmingą pasvaliečių atkarpą pataikydamas dar vieną tolimą metimą pratęsė Osvaldas Olisevičius, kuris leido „Pieno žvaigždėms“ pirmųjų dviejų minučių atkarpą laimėti 8:0. Galiausiai „Mažeikių“ ekipai pirmuosius taškus įmetė Arvydas Gydra, netrukus pasižymėjo ir Gediminas Maceina, o svečių iš Mažeikių deficitas sumažėjo perpus (4:8). Vėliau skirtumas tarp komandų kurį laiką buvo 3-5 taškai, tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę aikštelės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių buvo priekyje – 28:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Pieno žvaigždžių“ spurtu 7:0, kuris leido pasvaliečiams įgyti didžiausią persvarą šiose rungtynėse (35:15). Nors Darius Tarvydas į tai sugebėjo atsakyti taikliu tritaškiu, tai situacijos nekeitė ir dar po minutės aikštelės šeimininkų pranašumas pasiekė 21 taško ribą (39:18). „Mažeikiams“ ir toliau niekaip nesisekė atrasti sėkmingo žaidimo, o visiškai dominuoti pradėję pasvaliečiai po dviejų kėlinių pirmavo daugiau nei įtikinamai – 63:29.

Trečiojo kėlinio pradžia taip pat nežadėjo nieko gero Mažeikių“ ekipai: Aidas Viskontas bei Laimonas Kisielius pataikė po tolimą metimą ir „Pieno žvaigždės“ toliau triuškino savo varžovus (71:33). Nors mažeikiškiai surengė kelias sėkmingas atakas iš eilės, situacija išliko tokia pati ir įpūsėjus kėliniui aikštelės šeimininkai toliau įrodinėjo, jog yra geresnė komanda (73:37). Per likusias kėlinio minutes „Mažeikiai“ sumažinti savo deficito nesugebėjo ir po trijų kėlinių „Pieno žvaigždės“ jau galėjo pradėti galvoti apie sekančias rungtynes – 84:48.

Pataikyti tritaškį kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždžių“ komandai jau tapo tradicija ir šį kartą tai padaręs Michaelis Dixonas padidino savo ekipos pranašumą (87:48). „Mažeikiai“ į tai atsakė keliomis sėkmingomis atakomis, bet likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos, komandas skyrė net 38 taškai (91:53). Aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė lengvą Pasvalio „Pieno žvaigždių“ ekipos pergalę – 107:67.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 20 tšk., Tauras Jogėla 18 tšk., Benjaminas Brustas 13 tšk., Aidas Viskontas 11 tšk., Alexanderis Oriakhi 10 tšk.;

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 13 tšk., Arvydas Gydra 13 tšk., Sidney Sandersas 13 tšk., Raimundas Danys 10 tšk.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):