Trečio kėlinio pabaigoje Eigirdo Žukausko galingas skrydis krepšio link ir dvitaškis su Anthony Gillo pražanga leido svečiams išsiveržti į priekį (65:67).

Bet per paskutines tris kėlinio minutes „Chimki“ surengė spurtą 10:1 ir prieš lemiamą ketvirtį atitrūko 75:68.

Ketvirtą kėlinį tritaškiu pradėjo Adas Juškevičius (75:71), o dar po minutės po jo perimto kamuolio gynėjas išprovokavo nesportinę pražangą. Lietuvio baudos metimai leido „Parma“ ekipai išlyginti rezultatą (75:75).

Lemiamo kėlinio viduryje R. Kurtinaičio auklėtiniai vėl kiek atitrūko (88:83), tačiau trys iš eilės svečių tritaškiai vėl leido „Parma“ klubui išsiveržti į priekį (90:92, likus 2:40 min.).

Tolimu šūviu atsakė latvis Dairis Bertanis (93:92), bet čia vėl iniciatyvos ėmėsi A. Juškevičius, kuris švystelėjo tritaškį su pražanga ir po jo taiklios baudos svečiai pirmavo 96:93. Lemiamu metu prabilo Aleksejus Švedas. Snaiperis pataikė du tolimus metimus (99:96), o svečių gretose dukart suklydo Maksimas Grigorjevas.

Likus 13 sek. Stefanas Jovičius baudų metimais iš esmės įtvirtino „Chimki“ pergalę. Nors greitai dvitaškiu atsakė fantastiškai žaidęs A. Juškevičius, bet stebuklo per likusias sekundes sukurti nepavyko. Sėkmingiau paskutinę minutę sužaidę šeimininkai išplėšė pergalę 103:100.

„Parma“ ekipoje spindėjo Adas Juškevičius: gynėjas per 30 min. pelnė net 37 taškus (7/8 dvit., 5/11 trit., 8/8 baud., 7 rez. perd.) bei surinko 36 naudingumo balus. Gynėjas iš Lietuvos pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą.

E. Žukauskas per 24 min. pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 4/5 baud.).

Po pergalės „Chimki“ lieka vienvalde turnyro lydere, „Parma“ su 5 pralaimėjimais ir 1 pergale – priešpaskutinė 12-a.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (1/7 dvit., 6/13 trit., 4/4 baud.), Jonas Jerebko 16, Jeremy Evans 13.

„Parma“: Adas Juškevičius 37, Maksimas Grigorjevas 19, Eigirdas Žukaukas 12.

Abejose komandose netrūko ir daugiau lietuviškų veidų. K. Maksvyčio asistentu dirba Gintaras Kadžiulis.

„Chimki“ trenerių štabe R. Kurtinaičiui asistuoja Aurimas Jasilionis, Robertas Kuncaitis, Giedrius Kurtinaitis, fizinio rengimo treneriu dirba Evaldas Kandratavičius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)