Jubiliejines 200-ąsias rungtynes Eurolygoje žaidęs Š. Jasikevičius nugalėtojams pelnė 11 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 27 minutes (27:13) įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 3 tritaškius iš 4 bei 1 dvitaškį metimą iš 3.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose žaidė tik Juanas Carlosas Navarro (14 tšk.), Victoras Sada ir Ante Tomičius (po 13 tšk.).

J. Mačiulis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 6 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo bei prasižengė 4 kartus. Per 26 žaidimo minutes (25:53) puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 5 bei realizavo 1 baudos metimą iš 3.

Po 14 taškų svečiams pelnė Stephane'as Lasme ir Jamesas Gistas, 10 - Dimitris Diamantidis.

Antros šios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Barselonoje.

Trečiadienį Maskvoje, Pirėjuje ir Madride bus žaidžiamos dar trejos pirmos ketvirtfinalio serijos rungtynės: