„Air Canada Centre“ namų arenoje kanadiečiai 122:105 (32:22, 21:33, 34:27, 35:23) pranoko Argentinos čempionus „San Lorenzo de Almagro“ krepšininkus iš Buenos Airių. Tiesa, vertėtų pažymėti, kad svečiai prieš ilgąją pertrauką pirmavo 2 taškais.

Geriausiai Dwane'o Casey suteiktu šansu pasinaudojo 22-ejų metų gynėjas Fredas VanVleetas, kuris per 38 žaidimo minutes sugebėjo švystelėti net 31 tašką ir dar atlikti 5 rezultatyvius perdavimus.

Po 17 taškų prie pergalės pridėjo Drew Crawfordas ir Normanas Powellas, 16 – Pascalis Siakamas, 12 – 20-metis austras Jakobas Poeltlas, 10 – E. J. Singleris.

Fredas VanVleetas

Rungtynėms „Raptors“ sudėtyje registruoti buvo ir Jonas Valančiūnas, DeMarre'as Carrollas, Terence'as Rossas, Patrickas Pattersonas, Juredas Sullingeris, Kyle'as Lowry, Cory Josephas bei DeMaras DeRozanas, tačiau visi jie trenerio sprendimo nuo atsarginių žaidėjų suolelio nepakilo nė sekundei.

Argentiniečių ekipos gretose rezultatyviausias su 22 taškais buvo Jerome'as Meyinsse'as. 18 taškų įmetė Marcosas Mata, 17 – Gustavo Nicolas Aguirre'as, 16 – Gabrielis Deckas, 13 – Santiago Scala, 10 – Mathias Calfani.

NBA ikisezoninių rungtynių maratone Toronto klubas jau spėjo sužaisti penkerias rungtynes, kuriose šventė tris pergales ir patyrė dvi nesėkmes. Iki reguliariojo sezono, kuris prasidės spalio 26 d. akistata su Detroito „Pistons“, pradžios D. Casey auklėtiniams liko sužaisti dar du draugiškus mačus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)