„Raptors“ klubas savo arenoje po dviejų pratęsimų 123:120 (30:29, 21:31, 26:19, 23:25; 11:11; 10:7) palaužė Niujorko „Knicks“ vyrų pasipriešinimą.

Starto penkete mačą pradėjęs J. Valančiūnas per 23 min. surinko 6 taškus (2/7 dvitaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, perėmė 1, o prarado 2 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

Šeimininkus į pergalę vedė Terrence'as Rossas, DeMaras DeRozanas ir Rudy Gay'us, pelnę atitinkamai 27, 21 ir 19 taškų.

„Knicks“ gretose 19 taškų įmetė Beno Udrihas, 16 pridėjo Metta World Peace.

Jonas Valančiūnas ir Andrea Bargnani

Tuo metu „Rockets“ krepšininkai namuose 100:95 (25:33, 30:18, 20:19, 25:25) įveikė Dalaso „Mavericks“ komandą su Dirku Nowitzkiu.

Hjustono ekipos starto penkete mačą pradėjo abu „centrai“ - Dwightas Howardas ir Omeras Ašikas, tad D. Motiejūnui vietos aikštelėje neatsirado. Lietuvis iš viso žaidė 8 min., per kurias pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1, o prarado 2 kamuolius.

Trečiame kėlinyje už antrą nesportinę pražangą iš aikštės buvo išvarytas „Mavericks“ lyderis D. Nowitzki.

Įdomu, kad vienos iš pertraukų metu „Rockets“ talismanas meškinas Clutchas pataikė iš vidurio aikštės stovėdamas nugara į krepšį.

Hjustono „Rockets“ klubo talismanas

Rungtynės:

Toronto „Raptors“ – Niujorko „Knicks“ 123:120 (30:29, 21:31, 26:19, 23:25; 11:11; 10:7) po dviejų pratęsimų.

„Raptors“: Terrence'as Rossas 27 (6/13 tritaškiai), DeMaras DeRozanas 21, Rudy Gay'us 19, Kyle'as Lowry 11, Tyleris Hansbrough 10... Jonas Valančiūnas 6 taškai (9 atk. kam.).

„Knicks“: Beno Udrihas 19, Metta World Peace 16 (4/5 tritaškiai), Tysonas Chandleris ir Timas Hardaway'us Jaunesnysis (0/8 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai) po 15, Andrea Bargnani 13, Toure Murry 12, Ike Diogu 10, Carmelo Anthony 9 taškai.

Hjustono „Rockets“ – Dalaso „Mavericks“ 100:95 (25:33, 30:18, 20:19, 25:25).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 19 (4/5 tritaškiai), Dwightas Howardas (17 atk. kam.) ir Francisco Garcia po 15, Omri Casspi ir Patrcikas Beverley po 10... Donatas Motiejūnas 2 taškai.

„Mavericks“: Jose Manuelis Calderonas 14, Samuelis Dalembertas 13, Dirkas Nowitzki ir Wayne'as Ellingtonas po 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)