Lietuvio debiutas Italijos pirmenybėse – 13 taškų, 7 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos ir 5 pražangos. Per 22 minutes L. Kleiza įmetė abu tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Samardo Samuelsas, 10 – Joe Raglandas, 9 – Alessandro Gentile.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Jazzmaras Fergusonas (18 tšk.), Cameronas Clarkas (14 tšk.) bei Kenny's Hayesas (11 taškų).

S. Serapinas padėjo komandai laimėti

Trečią pergalę ketvirtosiose 2014-2015 metų Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo ir į penktą vietą aštuonioliktos komandų turnyre pakilo Veisenfelso „Mitteldeutscher BC“ klubas su Simonu Serapinu, šeštadienį svečiuose po dviejų pratęsimų 97:83 (17:13, 15:14, 20:20, 18:23, 8:8, 19:5) įveikęs penkioliktoje pozicijoje likusią Braunšveigo „Basketball Loewen“ (1/3) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir tris kartus prasižengė. Per 32 minutes (31:53) S. Serapinas pataikė 2 tritaškis iš 3, vienintelį baudos metimą bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Christianas Standhardingeris, 17 – Richardas Patrickas, 13 – Djordje Panteličius, 12 – Frantzas Massenatas.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Kyle'as Visseras (23 tšk.), Dru Joyce'as (19 tšk.) ir Trentas Lockettas (13 taškų).

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja visus keturis susitikimus laimėję šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ krepšininkai.

Mindaugo Katelyno atstovaujama Bambergo „Brose Basket“ (2/1) komanda – šešta, o Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ (1/2) klubas – keturioliktas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)