Nors rungtynės prasidėjo lygia kova, šeimininkai sugebėjo pirmo kėlinio pabaigoje kaip reikiant truktelėti į priekį ir, pelnę net 28 taškus, susikrauti 8 taškų pranašumą – 28:19.

Antrame ketvirtyje žaidimas kiek išsilygino ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai jau bandė kilti į šturmą (30:36), bet čia pat šiauliečiai atsakė spurtu ir dar labiau padidino atotrūkį – 48:37.

Po pertraukos V. Šeškaus košmaras tęsėsi – svečiai iš Prienų per dešimt minučių į savo krepšį praleido net 33 taškus, o komandos jau skyrė 25 taškai – 81:56.

Lemiamame kėlinyje skirtumas buvo šoktelėjęs net iki 37 taškų, bet mačą 6:0 užbaigę „Vytauto“ žaidėjai kiek apmažino atsilikimą – 106:75.

Verta pažymėti, kad šiauliečiai pataikė net 14 tritaškių iš 29 (48%), kai prieniškiai – vos 3 iš 20 (16%).

„Šiauliai“: Davidas Dudzinskis 24 (9 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 13, Paulius Dambrauskas (6 rez. perd.), Cameronas Ayersas ir Assemas Marei (15 atk. kam.) po 12, Karolis Guščikas ir Michaelynas Scottas po 10 taškų.

„Vytautas“: Vilmantas Dilys 22, Vytautas Šulskis 19 (8 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 12 (10 rez. perd.), Laimonas Kisielius 11 taškų.

Pirmoje tarpusavio akistatoje Prienuose kiek pranašesnis buvo „Vytauto“ klubas – 78:76.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)