Lygiai prasidėjusioje dvikovoje „Joventut“ antrojo kėlinio pradžioje surengė įspūdingą spurtą 13:2.

Visiškai aikštės šeimininkų sukaustyti svečiai per antrąjį ketvirtį sugebėjo pelnyti vos 6 taškus ir įpusėjus rungtynėms atsiliko 19:28.

Po didžiosios pertraukos jau Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai aikštėje žaidė sėkmingiau – spurtavo 15:6 ir atstatė pusiausvyrą rungtynėse – 34:34.

Paskutiniame kėlinyje iniciatyva jau buvo „Barcelona“ krepšininkų rankose, tačiau likus žaisti minutę rezultatas vėl tapo lygus 56:56.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai per likusias 60 sek. pademonstravo pavydėtiną šaltakraujiškumą, pelnė 5 taškus iš eilės be atsako ir praktiškai nulėmė dvikovos baigtį.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Nikola Mirotičius, o Rokas Jokubaitis šioje dvikovoje nežaidė.

Joventut“: Ante Tomičius 15 (13 atk.k.), Derekas Willisas 14.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 20, Cory Higginsas ir Nickas Calathesas po 12, Nicolas Laprovittola 7, Brandonas Daviesas 5.