Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo 1:0.

Likus 3:37 minutės iki rungtynių pabaigos, Anthony Edwardsas tritaškiu padidino šeimininkų pranašumą iki 4 taškų (102:98).

Tuomet savo žodį tarė Luka Dončičius, kuris atsakė sudėtingu tolimu metimu, o po minutės P.J. Washingtonas pridėjo dar vieną tritaškį ir išvedė Dalaso klubą į priekį (104:102).

Slovėnų vunderkindas tęsė savo šou: perėmė kamuolį iš Mike’o Conley ir kitoje aikštės pusėje pelnė dar du taškus bei nutolino „Mavericks“ iki 4 taškų skirtumo (106:102).

Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis (108:104), o likus žaisti 1,8 sekundės, M. Conley išprovokavo Josho Greeno pražangą už tritaškio linijos.

Visgi veteranui ir visai Minesotos komandai nepavyko sukurti stebuklo. Gynėjas prametė du baudos metimus, o kamuolį atkovoję svečiai kėlė rankas į viršų švęsdami pirmąją pergalę serijoje.

„Mavericks“ į pergalę vedė Luka Dončičius (6 atk. k., 8 rez. p.), kuris pelnė 33 taškus, Kyrie Irvingas (5 atk. k., 4 rez. p.) surinko 30, svarbų tolimą metimą pataikęs P.J. Washingtonas pridėjo 13 taškų.

„Timberwolves“ Jadenas McDanielsas pelnė 24 taškus, Anthony Edwardsas (11 atk. k., 8 rez. p.) surinko 19, Karlas-Anthony Townsas pridėjo 16 taškų.

Antrosios serijos rungtynės vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį 3:30 val., Lietuvos laiku.

Rytų konferencijos finale Bostono „Celtics“ 1:0 pirmauja prieš Indianos „pacers“.