Po trijų kėlinių belgai jautėsi išties ramiai – pirmavo daugiau nei solidžia 26 taškų persvara (78:52).

Lemiamame kėlinyje 5 minutes taškų nepelnę belgai leido šeimininkams sukurti intrigą, kurie spurtavo 16:0: įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė tik 10 taškų (68:78).

Paskutinėmis minutėmis susikaupę belgai susigrąžino rungtynių kontrolę ir pasiekė įtikinamą antrą pergalę. 88:72.

Danija: Kevin Larsen 20, Gabriel Lundberg 15, Adama Darboe 11.

Belgija: Jonathan Tabu 22, Retin Obasohan 16, Maxime De Zeeuw ir Quentin Serron – po 10.

Primename, kad Lietuva antrose rungtynėse po įtemptos kovos 97:89 įveikė vietą Europos čempionate turinčius čekus, kurie jame dalyvaus kaip šeimininkai.

Po pirmojo Europos čempionato atrankos „lango“ kitas rungtynes nacionalinės komandos žais lapkritį.

Lapkričio 26 dieną Lietuva susikaus su danais, Čekija namie priims Belgus.

Į Europos čempionatą be čekų iš grupės pateks dar 2 rinktinės.