„Neptūno“ ekipa viską bandė išspręsti dar per pirmąją rungtynių dalį. Svečiai iš uostamiesčio jau antrajame kėlinyje turėjo 10 taškų pranašumą – 51:41. Po itin rezultatyvios pirmosios rungtynių dalies „Neptūnas“ turėjo aštuonių taškų persvarą (56:48).

Vis dėlto K. Browno vedama „Dzūkija“ sugebėjo atsitiesti ir jau prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo vos trijų taškų deficitą – 69:72.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė atkakli kova, tačiau po Tomo Delinininkaičio tritaškio ir Jerai Granto dvitaškio klaipėdiečiai turėjo 8 taškų persvarą likus žaisti pusketvirtos minutės (88:80).

Tačiau Tomo Dimšos keturi ir Dominyko Domarko du taškai padėjo alytiškiams staigia sugrįžti į rungtynes (86:88). Likus žaisti kiek mažiau negu pusantros minutės J. Grantas perėmė kamuolį viduryje aikštės iš D. Domarko ir užbaigė greitą ataką dėjimu (90:86).

Po to komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o likus žaisti 7,7 sek. baudos metimų stojo mesti Gytis Masiulis, kurio ranka nesudrebėjo ir „Neptūnas“ turėjo trijų taškų persvarą – 94:91.

Po minutės pertraukėlės „Dzūkija“ itin apmaudžiai suklydo išsimetant kamuolį ir taip palaidojo savo šansus pakovoti dėl pergalės.

STATISTIKA

Dzūkija“: Kendrickas Brownas (6/4 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 3/3 baudos, 7 rez.p.), Egidijus Dimša 17 (6 atk.k.), Dominykas Domarkas 13, Paulius Petrilevičius 12 (9 atk.k.), Gediminas Žalalis 6, Artūras Jomantas, Mindaugas Sušinskas ir Waverly Austinas po 5, Matas Jogėla 2.

Neptūnas“: Jerai Grantas 17 (6 atk.k.), Gytis Masiulis 14 (11 atk.k.), Simas Galdikas 13, Tomas Delininkaitis 12 (5 rez.p.), Osvaldas Olisevičius 11, Kyle'as Weaveris 10, Laimonas Kisielius 8, Lorenzo Williamsas 6, Paulius Dambrauskas 3.

LKL turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai, vidutiniškai įmetamų ir praleidžiamų taškų santykis, namų pergalės / pralaimėjimai, išvykų pergalės / pralaimėjimai)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)