Pirmame kėlinyje komandos atrodė lygiaverčiai ir „Rasai“ į priekį ženkliau išsiveržė tik ketvirčiui einant į pabaigą – 19:13. D. Rediko metimai padėjo „Vyčiui“ priartėti (24:25), tačiau atkarpa 6:0 leido svečiams vėl atstatyti turėtą persvarą.

Paulius Beliavičius šaltakraujiškai pataikė baudų metimus, persvėrusius rezultatą (32:31), o po didžiosios pertraukos šakiškiai jau ėmė įrodinėti savo pranašumą ir pelnę 14 taškų be atsako gerokai atitrūko – 62:45. Kai D. Rediko vedamas „Vytis“ vis tolo, „Rasams“ tapo labai sunku pakeisti situaciją, tad per paskutinį kėlinį Šakių komanda tik užtikrintai žengė pergalės link – 88:67.

„Vytis“: D. Redikas 28 (8/14 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud. met., 9 atk. kam.), P. Beliavičius 13, M. Užupis 12, M. Virbalas ir A. Birgelis – po 10, D. Domarkas 6, M. Pacevičius 4 taškai.

„Rasai“: E. Šeškus ir V. Savostjanovas – po 15, A. Giedraitis 9, A. Jankaitis 8 (11 atk. kam.), D. Gricius 6, G. Motonas ir E. Džiaugys – po 4.

Kiti rezultatai:

Joniškio „Delikatesas“ – „Telšiai“ – 69:56 (6:10, 15:13, 29:16, 19:17)

Kauno „Žalgiris-2“ – Jonavos „Petrochema-Dextera“ – 92:65 (22:11, 21:15, 25:28, 24:11)

Panevėžio „Lietkabelis-2“ – „Palanga“ – 69:77 (16:24, 20:22, 12:14, 21:17)

„Mažeikiai“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – 85:74 (24:28, 22:19, 19:14, 20:13)

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ – Molėtų „Ežerūnas-Karys“ – 62:49 (13:9, 19:16, 10:17, 20:7)

„Šilutė“ – Vilniaus „Perlas-MRU“ – 78:86 (26:30, 15:13, 17:15, 20:28)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)