Pelikanai išvykoje 123:104 (36:28, 30:24, 28:24, 29:28) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (16-13).

J. Valančiūnas per 28 minutes pasižymėjo 13 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit.), 7 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu, bloku, dviem klaidomis ir trimis pražangomis.

„Pelicans“ pergalę įsirašė be Ziono Williamsono, kuris rungtynes praleido dėl ligos. Lietuvis ir kitas komandos narys Herbas Jonesas taip pat jautė peršalimo simptomus ir nebuvo šimtu procentų pasiruošę rungtynėms, tvirtino treneris Willie Greenas.

„Herbas ir JV yra kieti kaip nagai. Jie šiek tiek jautė simptomus, bet sunku juos sulaikyti nuo krepšinio“, – teigė jis.

14 taškų pranašumą pirmoje susitikimo pusėje turėjusi „Pelicans“ mačo kontrolę perėmė baigiantis trečiam kėliniui, kurį uždarė spurtu 14:0 ir prieš lemiamą ketvirtį atitrūko 94:76. Pastarasis jau tapo formalumu, nes vienu metu „Pelicans“ varžovus triuškino ir 24 taškais.

„Cavaliers“ vertėsi be trijų rezultatyviausių savo žaidėjų – Donovano Mitchello, Dariuso Garlando ir Evano Mobley.

Po šios pergalės „Pelicans“ pradeda penkių iš eilės rungtynių namų arenoje seriją, o pirmaisiais svečiais bus Hjustono „Rockets“.

„Pelicans“: T. Murphy III 28, C. McCollumas 18, B. Ingramas 17, N. Marshallas 14, J. Valančiūnas 13, J. Robinsonas 11.

„Cavaliers“: D. Wade’as 20, I. Okoro 16, J. Allenas 14, M. Strusas 13, G. Niangas 11.