Be Giannio Antetokounmpo ir Damiano Lillardo žaidusi „Bucks“ išvykoje 113:126 (33:33, 31:34, 21:31, 28:28) nusileido Indianos „Pacers“ ir dabar atsilieka 1:3.

Penktosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės vyks Milvokyje. „Pacers“ sėkmės atveju pasiektų antrąjį atkrintamųjų etapą po dešimties metų pertraukos, o „Bucks“ rizikuoja antrą sezoną iš eilės pabaigti jau pirmame etape.

„Pacers“ pergalingame mače pagerino komandos rekordą – susmeigė net 22 tritaškius, o labiausiai prie to prisidėjo centras Mylesas Turneris, pelnęs 29 taškus (7/9 trit.)

„Pacers“ atitrūko trečiame kėlinyje, kai po trijų iš eilės Tyrese’o Haliburtono tritaškių įgijo dviženklį pranašumą, o netrukus atitrūko 95:78.

„Bucks“ dar buvo priartėjusi (92:98), bet šeimininkai atsakė atkarpa 10:2 ir išsprendė mačo nugalėtojo klausimą.

„Pacers“: M. Turneris 29 (7/9 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), T. Haliburtonas 24, A. Nembhardas 15, P. Siakamas, A. Nesmithas ir O. Toppinas po 13.

„Bucks“: B. Lopezas 27 (9 atk. kam.), K. Middletonas 25 (10 atk. kam.), M. Beasley 20.

Kitoje Rytų konferencijos komandų kaktomušoje Niujorko „Knicks“ svečių teritorijoje 97:92 (17:27, 30:22, 30:27, 20:16) patiesė Filadelfijos „76ers“ ir taip pat atsidūrė per žingsnį nuo kito etapo – serijoje pirmauja 3:1.

Kitas susitikimas vyks Niujorke.

„Knicks“ į triumfą vedė karjeros taškų rekordą atkrintamosiose pagerinęs Jalenas Brunsonas. Gynėjo sąskaitoje – 47 taškai (16/26 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.) ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Likus žaisti penkias minutes „76ers“ priartėjo iki 89:90, bet per likusį laiką sukrapštė vos tris taškus, o „Knicks“ nutolo po Mileso McBride’o ir J. Brunsono taškų – 95:89.

„76ers“: J. Embiidas 27 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), T. Maxey 23, K. Oubre 19.

„Knicks“: J. Brunsonas 47 (10 rez. perd.), OG Anunoby 16 (14 atk. kam.), M. McBride’as 13.