Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:2.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo dideliu rezultatyvių atakų kiekiu, o po kapitono Johno Dibartolomeo tritaškio ir 8-ojo taško ketvirtyje „Maccabi“ išsiveržė į priekį (29:26).

Ekipos toliau keitėsi sėkmingomis atakomis. PAO sumažino deficitą iki minimalaus (49:50), o „Maccabi“ patyrė smūgį dėl Wade’o Baldwino atsinaujinusios traumos. Izraelio komandos lyderis rungtynių nebetęsė.

Tuo pasinaudojo svečiai iš Atėnų, kurie persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (74:69). Visgi „Maccabi“ surado resursų. Vienas jų – Tamiras Blattas, kuris pelnęs savo 14 tašką sugrąžino Tel Avivo komandai 5 taškų pranašumą (86:81).

PAO sezono gelbėjimosi misijos ėmesi Kendrickas Nunnas pelnęs 27-ąjį tašką, o po Kosto Slouko ir Mathiaso Lessorto baudos metimų graikai vėl išsiveržė į priekį (91:88).

K. Sloukas pataikė iš vidutinio nuotolio ir likus žaisti 1:17 minutės iki rungtynių pabaigos visi koziriai atsidūrė svečių iš Atėnų pusėje (93:88).

T. Blatas ir B. Colsonas prametė po tritaškį, o M. Lessortas įtvirtino „Panathinaikos“ pergalę.

Marius Grigonis per 14,5 minutės pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.). atkovojo 1 kamuolį, po kartą suklydo, prasižengė ir išprovokavo pražangą bei surinko 5 naudingumo balus.

Nugalėtojams Kendrickas Nunnas pelnė 27 taškus, Kostas Sloukas (8 atk. k., 6 rez. p.) surinko 20, Mathiasas Lessortas pridėjo 17 taškų.

„Maccabi“ gretose išsiskyrė Lorenzo Brownas pelnęs 17 taškų, Tamiras Blattas (5 atk. k., 7 rez. p.) ir Bonzie Colsonas surinko po 14, Joshas Nebo pridėjo 12.