„Neptūno“ varžovai lemiamame FIBA Čempionų lygos mače Bairoto „Medi“ 68:86 neprilygo Berlyno ALBA ekipai su Roku Giedraičiu.

R. Giedraitis per 23 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Prancūzijoje „Ryto“ varžovai lemiamame Europos taurės „Top 16“ etapo mūšyje „AS Monaco“ krepšininkai 82:77 pranoko Nantero 92 klubui su Adu Juškevičiumi.

Itin kukliai rungtyniavęs A. Juškevičius per 20 minučių įmetė 3 taškus (1/4 tritaškiai, 0/2 baudos) ir atkovojo 1 kamuolį.

Graikijoje solidžiai pasirodė Jonas Mačiulis, kurio atstovaujama Atėnų AEK ekipa 82:62 nugalėjo Retimno „Cretan Kings“ komandą.

J. Mačiulis per 22 minutes surinko 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Ispanijoje pastebimas buvo Renaldas Seibutis, kurio padedama Saragosos „Tecnyconta“ komanda 83:69 nugalėjo „Cafes Candelas Breogan“ ekipą.

R. Seibutis per 26 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.