Š. Jasikevičiaus ranka pasijuto nuo pirmųjų minučių – svečių starto penkete pasirodė 19-metis aukštaūgis Martynas Sajus. Visgi rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo – „Real“ mačą pradėjo spurtu 10:2.

Į tai Šaras taip pat reagavo akimirksniu. Po minutės pertraukėlės žalgiriečiai stabilizavo situaciją (12:10).

Užbėgant įvykiams už akių galima pažymėti, kad išsiveržti į priekį šiame mače kauniečiams taip ir nepavyko, o varžovai savo pranašumą netgi buvo padidinę iki 16 taškų, tačiau komanda, priešingai nei vadovaujant Gintarui Krapikui, pademonstravo charakterį.

Kai prasidėjus ketvirtajam kėliniui po eilinio F. Reyeso metimo „Real“ nutolo 73:57, galėjo pasirodyti, kad svečiai sudėjo ginklus. Tačiau nutiko atvirkščiai: žalgiriečiai surengė spurtą 16:5 ir, likus žaisti 3 min. 13 sek., po R. Seibučio tritaškio priartėjo iki 5 taškų (78:73).

Deja, lemiamomis akimirkomis pritrūko patirties ir sėkmės. K. C. Riverso ranka metant iš toli nesudrebėjo, o kelios apmaudžios svečių klaidos leido „Real“ pelnyti pernelyg lengvus taškus.

Likus žaisti 5 sek. J. Mačiulis baudų metimais padidino šeimininkų persvarą iki 9 taškų (92:83), o finalinis rungtynių metimas priklausė M. Kalniečiui, kuris paskutinį tritaškį smeigė praktiškai su rungtynių sirena.

12 taškų surinkęs „Real“ J. Mačiulis sužaidė rezultatyviausias savo šio sezono rungtynes Eurolygoje, tačiau didžiausiu žalgiriečių galvos skausmu buvo ne jis, o šeimininkų aukštaūgiai.

F. Reyesas kartu su Gustavo Ayonu pelnė 40 taškų, atkovojo 21 kamuolį ir surinko net 60 naudingumo balų.

Kovą po lenta „Žalgiris“ pralaimėjo 26-39, nors kiek taikliau atakavo ir iš dviejų, ir iš trijų taškų zonos.

„Real“: Felipe Reyesas 24 (6/10 dvit., 6 atk. kam. 32 naud. bal.), Gustavo Ayonas 16 (15 atk. kam., 30 naud. bal.), K. C. Riversas 14, J. Mačiulis 12 taškų.

„Žalgiris“: Renaldas Seibutis 13, Olivier Hanlanas 10, Edgaras Ulanovas 10, Brockas Motumas 10, Siimas-Sanderis Vene 10, Ianas Vougioukas 9, Mantas Kalnietis 9 taškai.

„Real“ – „Žalgiris“ 92:86, 10 271 žiūrovas
dvitaškiai 24/48 (50 proc.) 29/49 (59 proc.)
tritaškiai 9/22 (40 proc.) 6/14 (42 proc.)
baudos 17/19 (89 proc.) 10/11 (90 proc.)
atkovoti kamuoliai 39-26
perimti kamuoliai 7-6
klaidos 14-14
rezult. perdavimai 24-21
blokuoti metimai 4-2

Pergalės džiaugsmo TOP-16 etape kol kas nepatyrę žalgiriečiai lieka F grupės turnyro lentelės dugne, o Eurolygos čempionai kyla į ketvirtąją poziciją.

Netikėtumas užfiksuotas paskutinėse F grupės rungtynėse Graikijoje. Bambergo „Brose Baskets“ (2/1) krepšininkai išvykoje 77:72 (18:10, 21:16, 20:21, 18:28) parbloškė Pirėjo „Olympiakos“ (2/1) krepšininkus ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

23 taškus nugalėtojams pelnė Darius Milleris, 15 – Janis Strelniekas. Pralaimėjusiems 15 taškų surinko D. J. Strawberry.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):