Pustuštėje arenoje vykusio mačo taškų sąskaitą atidarė svečiai, bet čia pat dvitaškiu atsakė A. Kavaliauskas ir tolimą šūvį pridėjo G. Orelikas (5:2). Kelių krepšio link rasdavo abiejų komandų žaidėjai, nors gynyba ir buvo pakankamai agresyvi (10:11). Netrukus svečiai iš Graikijos kiek truktelėjo į priekį ir privertė Arvydą Gronskį prašyti minutės pertraukėlės (10:15). Nors ji ir padėjo sustyguoti žaidimą, po pirmo kėlinio šeimininkai turėjo dviejų taškų deficitą – 23:25.

A. Kavaliauskas suvertė metimą iš po krepšio, D. Gailius švystelėjo iš toli, o kamuolį perėmęs Adas Juškevičius pridėjo dvitaškį nuo lentos (30:27). Žygimantas įteikė saldainiuką kapitonui, o A. Juškevičius įmetė dar vieną tritaškį, ir „Lietuvos rytas“ bandė pabėgti (35:29). Bet tuomet iniciatyvos ėmėsi graikų milžinas Sofoklis Schortsanitis, kurio pastangomis PAOK vėl kvėpavo į nugarą (43:40). Nors puolime A. Gronskio auklėtiniai vis rasdavo būdų įridenti kamuolį į krepšį, gynyboje jie niekaip negalėjo sustabdyti 156 kg sveriančio varžovų „centro“ – 50:45.

Po pertraukos tritaškį iškart švystelėjo N. Laprovittola, bet varžovai rankų sudėję nelaukė ir atsakė septyniais taškais iš eilės (53:52). Nors Kšyštofas Lavrinovičius ir pataikė iš toli, tiek jam, tiek A. Kavaliauskui toliau teko sunkiai plušėti su Sofokliu (56:56). Netrukus varžovų ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Kostas Vasileiadis, bet „Brolis“ pataikė dvitaškį, o A. Juškevičius – itin sudėtingą tolimą metimą (61:60). Įsibėgėję vilniečiai pelnė dar penkis taškus be atsako, o varžovų treneriui pyktį išlieti teko spardant atsarginių žaidėjų suolelį (66:60). Prieš lemiamas 10 minučių – 68:64.

Vos tik prasidėjus ketvirtam kėliniui darbo ėmėsi PAOK amerikietis Williamas Hatcheris, vienas pats pelnęs net dešimt taškų iš eilės (70:74). Toks sėkmingas legionieriaus žaidimas įkvėpė ir kitus, o tai „Lietuvos rytui“ į naudą neišėjo, kuris atsidūrė itin nepavydėtinoje padėtyje (75:88). Per likusias dvi minutes šeimininkai stebuklo nesukūrė, ne gana to, aikštę šlubuodamas paliko A. Kavaliauskas – 81:88.

Pirmoje tarpusavio akistatoje Salonikuose PAOK buvo pranašesnė penkiais taškais – 81:76

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2/8) – Salonikų PAOK (5/5) – 81:88 (23:25, 27:20, 18:19, 13:24)

„Lietuvos rytas“: Kšyštofas Lavrinovičius 18, Adas Juškevičius 15, Gediminas Orelikas 12, Deividas Gailius ir Antanas Kavaliauskas po 10, Rokas Giedraitis 8 taškai.

PAOK: Sofoklis Schortsanitis 23 (10 atk. kam., 28 naud. bal.), Williamas Hatcheris 18, Kostas Vasileiadis 17 taškų.

Praėjusią savaitę būtent graikų ekipa, Saratove laimėdama prieš „Avtodor“ komandą, užvėrė visas duris Lietuvos vicečempionams, svajojusiems stebuklingai prasibrauti į LAST-32 etapą.

„Lietuvos rytas“ galėjo atsiskaityti tuo pačiu: Vilniuje suklupęs PAOK klubas taip pat būtų atsisveikinęs su sezonu Europoje, nes pagrindiniai graikų konkurentai Stambulo „Bešiktaš“ (4/6) krepšininkai namuose sugebėjo nukautuoti E grupės lyderę Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/2) ekipą – 91:67 (29:19, 27:12, 10:16, 25:20).

Kitose rungtynėse, kurios jau nieko nebelėmė, Saratovo „Avtodor“ (7/3) klubas net 104:78 (18:19, 29:19, 31:16, 26:24) sutriuškino Solnoko „Olaj“ (4/6) žaidėjus.