Atkaklios rungtynės nepraėjo be pratęsimo. Visą ketvirtą kėlinį ekipas teskyrė vos keli taškai, o paskutinį kartą į krepšį įmetė dvidešimtmetis Bogdanas Bogdanovičius (62:62). Per likusią minutę nė vienai ekipai taškų pelnyti nepavyko ir jos buvo priverstos santykius išsiaiškinti pratęsime.

Pratęsimo metu žaidimo gijas į savo rankas paėmė Milošas Teodosičius ir Sonny's Weemsas. Pirmasis pelnė 5, o antrasis - 8 taškus. Sėkmingas jų žaidimas padėjo CSKA iškovoti sudėtingą pergalę Serbijos sostinėje rezultatu 76:71.

Įspūdingai ne tik pratęsimo metu rungtyniavo buvęs Kauno "Žalgirio" puolėjas S. Weemsas. Amerikietis šiose rungtynėse iš viso pelnė 30 taškų (8/12 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 8/8 baudos) ir surinko 38 naudingumo balus.

"Partizan": Bogdanas Bogdanovičius 16, Leo Westermannas 15 (7 klaidos), Davisas Bertanis 11, Vladimiras Lučičius, Dejanas Musli (10 atk. kam., 4 per. kam.) ir Drew Gordonas po 8 taškus.

CSKA: Sonny Weemsas 30, Milošas Teodosičius (4 per. kam.) 12, Nenadas Krstičius (8 kld.) ir Zoranas Ercegas po 9 taškus.

Antrąją pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo ir Stambulo "Bešiktaš" (2/0) ekipa, svečiuose 86:71 (24:19, 23:12, 20:11, 19:29) įveikusi be pergalių liekančius Bambergo "Brose Baskets" (0/2) krepšininkus.

Sėkmingai antras rungtynes paeiliui sužaidę turkai didžiąją savo persvaros dalį susikrovė per trečiajį kėlinį, po kurio pirmavo 67:42. Tuo tarpu aikštės šeimininkams kiek sėkmingesnis buvo tik ketvirtasis kėlinys, kurį vokiečiai laimėjo 29:19, nors to pergalei pasiekti nepakako (71:86).

"Brose Baskets": Antonas Gavelis 21, Boštjanas Nachbaras 11, Sergerio Gipsonas ir Maikas Zirbesas (7 atk. kam.) po 10 taškų.

"Bešiktaš": Curtis Jerrells 27, Muratcanas Guleras (7 atk. kam.) 14, Damiras Markota (6 atk. kam.) 11, Serhatas Četinas ir Patrickas Christopheris po 9 taškus.

6.Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija)02131:158

Sudėtingą pergalę Eurolygos A grupės rungtynėse iškovojo Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" (1/1) ekipa. Graikai po atkaklios kovos namuose 78:76 (23:17, 21:26, 17:12, 17:21) nugalėjo Kantu "Mapooro Cantu" (0/2) vyrus.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusketvirtos minutės paskutiniame ketvirtyje italai sugebėjo išlyginti rezultatą (66:66). Vis dėlto Graikijos vicečempionai susiėmė ir įgijo 9 taškų pranašumą (77:68), kurio pakako iki pat rungtynių pabaigos (78:76).

Prie nugalėtojų pergalės J. Mačiulis prisidėjo 5 taškais (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai). Puolėjas per 30 aikštėje praleistų minučių taip pat atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius prasižengė bei išprovokavo vieną varžovo pražangą.

"Panathinaikos": Sofoklos Schortsanitis (9/11 baud. met., 19 min.) 19, Dimitris Diamantidis (7 rez. perd.) 12, Roko Leni Ukičius ir Andy Panko (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Kostas Tsartsaris (6 atk. kam.) 8, Derwinas Kitchenas 6, Jonas Mačiulis 5 taškai.

"Mapooro Cantu": Manucharas Markoišvili ir Pietro Aradori po 17, Alexanderis Tyusas-Cecchini (6 atk. kam.) 10, Jeffas Brooksas 9, Jonathanas Tabu 7 taškai.

6.Kantu "Mapooro" (Italija)02147:162

Reto grožio rungtynės Izraelyje Tel Avivo "Maccabi Electra" (2/0) krepšininkams baigėsi laimingai - Eurolygos B grupės rungtynėse žydai 70:68 (14:20, 17:13, 22:19, 17:16) įveikė be pergalių liekančią Sienos "Montepaschi" (0/2) ekipą.

"Maccabi Electra" krepšininkams pergalę atnešė taiklus Ricky Hickmano metimas. Krepšininkas taškus pelnė bei savo ekipą išvedė į priekį, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti penkias sekundes (70:68). Savo atsakymui laiko turėjo ir "Montepaschi", tačiau Marceluso Kempo dvitaškis metimas tikslo nepasiekė.

"Maccabi Electra": Ricky Hickmanas (4 per. kam.) 19, Malcolmas Thomasas (11 atk. kam.) 14, Lioras Eliyahu (11 atk. kam.) 11, Devinas Smithas (7 atk. kam.) 7 taškai.

"Montepaschi": Marcelusas Kempas 16, Bobby Brownas (6 rez. perd.) 11, Kristjanas Kanguras ir Davidas Mossas 9, Viktoras Sanikidze (12 atk. kam.) ir Tomasas Ressas po 7 taškus.

Sėkmingai antrasis Eurolygos turas susiklostė ir Berlyno ALBA (2/0) komandai, kuri 74:71 (24:25, 12:15, 15:19, 23:12) įveikė Šalono prie Sonos "Elan Chalon" (1/1) krepšininkus. Vokietijos ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Prieš prasidedant B grupės rungtynių ketvirtajam kėliniui "Elan Chalon" turėjo 8 taškų pranašumą, kurį pirmosiomis kėlinio minutės prancūzai padidino iki 13 (66:53). Vis tik likusią pusaštuntos minutės atkarpą ALBA laimėjo rezultatu 21:5 ir iškovojo pergalę 74:71.

ALBA: Deonas Thompsonas (8 atk. kam.) 24, DaShaunas Woodas 19, Heiko Schaffartzikas (5 rez. perd.) 13 taškų.

"Elan Chalon": Steedas Tchicamboudas 20, Blake'as Schilbas ir Sheldenas Williamsas (13 atk. kam.) po 14, Jeanas Baptiste Adolphe'as 9 taškai.