Geriausias karjeros rungtynes sužaidė Donatas Tarolis. „Lietkabelio“ aukštaūgis per 25 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 40 naudingumo balų.

Tačiau rungtynių herojaus vardas atiteko ne jam. Paskutiniu metimu pergalę „Neptūnui“ išplėšė Renaldas Seibutis. Jis buvo ir rezultatyviausias Klaipėdos ekipoje – surinko 14 taškų.

Kitas serijos rungtynes komandos žais Klaipėdoje penktadienį.

Dvikovos pradžioje į priekį mėgino pabėgti kartėlį po pirmųjų tarpusavio rungtynių jaučiantys „Neptūno“krepšininkai. Tačiau daugiausiai Simo Jasaičio sėkmingo žaidimo dėka 9:2 spurtavę panevėžiečiai perėmė iniciatyvą ir pirmąjį kėlinį laimėjo 20:15. Svečiams koją kišo net 7 klaidos per pirmąsias 10 minučių.

Aikštės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir po S. Jasaičio tritaškio bei Donato Tarolio 5 taškų iš eilės padėjo „Lietkabeliui“ susikrauti 11 taškų persvarą – 32:21. Tačiau tuomet Ramūno Butauto auklėtiniai tarsi sustojo, o klaipėdiečiai sumažino skirtumą iki minimumo. Įpusėjus rungtynėms „Lietkabelis“ turėjo trapų pranašumą – 34:33. Abi komandos skendo klaidose – per du kėlinius „Lietkabelis“ suklydo 8, o „Neptūnas“ – 12 kartų.

Po didžiosios pertraukos 4 minutes sužaidę Kazio Maksvyčio auklėtiniai persvėrė rezultatą savo naudai ir perėmė iniciatyvą.

Išnaudodami prastai metančius aikštės šeimininkus jie sugebėjo keliais taškai laikytis priekyje, o paskutinio ketvirčio pradžioje pirmavo 56:50.

Tarsi pajutę, kad pergalė slysta iš rankų, panevėžiečiai ėmė maitinti kamuoliais sėkmingiausią savo žaidėją D. Tarolį. Šis surengė tikrą šou - pelnė 6 taškus iš eilės ir sugrąžino intrigą.

Po paskutinių minučių trilerio taškas į tašką viską nulėmė vienas metimas, kurį likus žaisti 6 sek. iš po krepšio pelnė „Neptūno“ senbuvis R. Seibutis.

Lietkabelis“: Donatas Tarolis 26 (9/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/7 baudos, 10 atk.k., 40 naud.b.), Simas Jasaitis 14 (10 atk.k.), Žanis Peineris 10, Kšištofas Lavrinovičius 7.

Neptūnas“: Renaldas Seibutis 14, Edgaras Želionis 12 (9 atk.k.), Brandonas Fieldsas 11, Tomas Delininkaitis ir Mindaugas Kačinas po 10.