Klaipėdiečiai jau pirmąjį kėlinį įgijo 15 taškų persvarą, o įpusėjus rungtynėms pirmavo 25 taškais – 64:39. Trečiojo kėlinio viduryje Klaipėdos komanda toliau tęsė LSU krepšininkų triuškinimą bei pasiekė net 40 taškų persvarą- 81:41. Tiesa, „LSU-Atletas“, daugiausia Karolio Babkausko ir Vidmanto Sragauskio pastangomis, kiek atsitiesė ir tritaškių dėka trečiojo kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą - 55:87. Likus 6 minutėms iki susitikimo pabaigos „Neptūno“ komanda pelnė 100-tąjį tašką, o komandas skyrė net 42 taškai – 61:103. „LSU-Atletas“ patyrė skaudžiausią pralaimėjimą šį sezoną – 78:118.

Įdomu, kad per visas rungtynes šeimininkai atkovojo tik 17 kamuolių. Tiesa, verta pažymėti, kad „Neptūno“ žaidėjai krepšį atakavo tiesiog nepriekaištingai: jie pataikė net 35/44 dvitaškių (80 proc.), 13/21 tritaškių (62 proc.) ir 9/11 baudų (82 proc.). Be to, iš viso jie atliko net 36 rezultatyvius perdavimus.

Tai – vienas geriausių rezultatų per visą LKL istoriją. Dar daugiau, 42 rezultatyvius perdavimus per mačą, yra pavykę atlikti tik Plungės „Olimpui“, kuris legendinėse 1996 metų kovo 2 dienos rungtynėse net 134:82 sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“.

Po šios dvikovos LKL pirmenybėse „Neptūnas“ (6/3) žengia ketvirtas, o „LSU-Atletas“ (3/15) – tik vienuoliktas.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 22 (5/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), Vidmantas Sragauskis 19, Arūnas Sakalauskas 8, Žygimantas Skučas 7 taškai.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 27 (13/15 dvitaškiai, 1/1 bauda, 7 atk. kam., 34 naud. balai), Justas Sinica 21 (5/6 tritaškiai), Vytautas Šarakauskas 18 (6/7 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai) Valdas Vosylius 17 (4/5 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), Marius Runkauskas 10, Edgaras Ulanovas ir Arnas Butkevičius po 8, Arvydas Eitutavičius 7 taškai.

„LSU-Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus: „Labai sunku komentuoti šias rungtynes. „Neptūno“ komanda buvo visa galva aukštesnė, turėtume iš jos mokytis. Nors šiandien galėjo žaisti visi krepšininkai, nieko negalėjome padaryti. Reikia daug dirbti, kad pasiektume daugiau, o kai kurie žaidėjai turėtų pagalvoti apie savo vietą komandoje“.

„Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis: „Mes kruopščiai ruošėmės šioms rungtynėms. Žinome, kad LSU komanda yra ambicinga, gerai žaidžia namuose. Šįkart beveik viskas pavyko, ypatingai žaidimas po krepšiu. Norėčiau pasidžiaugti solidžia pergale. Mums jis svarbi prieš sunkias kovas su Kauno „Žalgiriu“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.