Pirmoji akistatos dalis buvo visiškai lygi, antrojoje komandos apsikeitė spurtais, po kurių likus žaisti pusę lemiamo kėlinio grįžo į tą patį išeities tašką.

Po Gyorgy Golomano tritaškio priešpaskutinę minutę švieslentė vėl fiksavo lygybę (78:78), o likus žaisti 16 sek. tas pats „Lietkabelio“ vengras pelnė svarbiausius taškus, pataisęs komandos draugo metimą.

Kitoje aikštės pusėje „Wolves“ paskubėjo atakuodami ir turėjo gelbėtis taktinėmis pražangomis, bet nieko nepešė.

Pagrindiniu panevėžiečių sėkmės kalviu tapo geriausias sezono rungtynes sužaidęs G. Golomanas, atakavęs beveik šimtaprocentiniu tikslumu (5/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/3 baudų) ir sukaupęs 21 tašką.

Tuo metu šeimininkus nuskandino net 20 klaidų.

Nenado Čanako auklėtiniai nutraukė trijų nesėkmių LKL seriją, o kartu užbaigė ir analogišką „Wolves“ pergalių ruožą.

„Lietkabeliui“ nepadėjo koją susižeidęs rezultatyviausias komandos krepšininkas Jamelas Morrisas.

Rungtynėms Alytuje jau buvo registruotas praėjusią savaitę „Wolves“ sudėtį papildęs naujokas Jeffery Tayloras. Vis dėlto 2018-aisiais su Madrido „Real“ (Ispanija) Eurolygą laimėjęs amerikietis nuo atsarginių suolo nepakilo.

„Wolves“: Adas Juškevičius 15, Regimantas Miniotas (8 atk. kam.) ir Ahmadas Caveras (7 rez. perd.) – po 11, Eigirdas Žukauskas 9, Kristupas Žemaitis 8, Marcosas Delia 7, Vitalijus Kozys 6;

„Lietkabelis“: Gyorgy Golomanas 21, Željko Šakičius 15, Vytenis Lipkevičius 12, Kristianas Kullamae ir Stefanas Peno – po 11, Mantas Rubštavičius 6.