R. Šiškauskas aikštelėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos).

Jis dar atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Lietuvis taip pat perėmė 3 kamuolius ir išprovokavo 2 pražangas, tačiau pats po kartą prasižengė ir suklydo.

D. Lavrinovičius rungtyniavo šiek tiek mažiau nei 5 minutes, tačiau visi 3-ys jo dvitaškiai skriejo pro šalį. Nepaisant to, D. Lavrinovičius atkovojo 2 kamuolius ir blokavo varžovo metimą.

Pralaimėjusių gretose M. Gecevičius rungtyniavo 25 minutes ir pelnė 14 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos). Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas taip pat atkovojo kamuolį atliko rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 2 pražangas, tiek pat kartų prasižengė pats ir suklydo 3 sykius.

„Olympiakos“: Martynas Gecevičius 14, Kyle'as Hinesas ir Pero Antičius po 13, Vassilis Spanuolis 11 taškų.

CSKA: Nenadas Krstičius 18, Viktoras Chriapa 16, Andrejus Kirlenka 11, Jamontas Gordonas ir Ramūnas Šiškauskas po 10 taškų.

„Montepaschi“ ekipa namuose įveikė Bilbao klubą

Pergalingai TOP-16 etape startavo Sienos „Montepaschi“ (1-0) klubas. Italijos čempionai savo aikštelėje 81:67 (14:18, 18:14, 24:17, 25:18) nugalėjo Bilbao „Gescrap Bizkaia Basket“ (0-1) komandą.

Pirmoje mačo pusėje dominavo svečiai. Jie susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau galiausiai jį iššvaistė dar iki ilgosios pertraukos. Antroje mačo pusėje iniciatyva priklausė Sienos komandai. Ji atitrūko ir susikrovusi saugią persvarą ją išlaikė iki mačo pabaigos.

„Montepaschi“ gretose nerungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, nes abu krepšininkai iš Lietuvos gydosi traumas.

„Montepaschi“: Davidas Andersenas (7 atk. kam.) ir Bo McCalebbas po 18, Bootsy Thortonas ir Davidas Mossas po 8, Tomas Ressas, Shaunas Stonerookas ir Marco Carraretto po 7 taškus.

„Gescrap Bizkaia Basket“: Kostas Vasiliadis 16, Marko Baničius 11, Rogeris Grimau 10, Axelis Hervelle 8, Alexas Mumbru 6 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.