Lietuviui „Nets“ vyriausiasis treneris Kenny Atkinsonas pagaliau suteikė progą pasireikšti ir įleido jį į aikštelę ketvirtame kėlinyje. Tiesa, debiutuodamas E. Mockevičius pernelyg jaudinosi ir per 9 min. taškais nepasižymėjo (0/1 tritaškis, 0/2 baudos), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį bei blokavo 1 varžovo metimą.

24-erių metų 208 cm ūgio ir 107 kg svorio puolėjas – vienas iš dviejų svečių žaidėjų (kartu su Randy Foye), taip ir nepelniusiu nė taško. Kiti dvylika, pasirodę aikštėje, surinko mažiausiai 3 taškus.

Primename, kad E. Mockevičius prieš tai žaidė dviejuose NBA Vasaros lygos susitikimuose, kuriuose rinko po po 8,5 taško, 5 atšokusius kamuolius ir 1 bloką.

Pagal pasirašytą sutartį kuršėniškis, vien sportuodamas su „Nets“, savo kišenę garantuotai papildys 100 tūkst. JAV dolerių.

„Celtics“: Isaiah Thomas 19 (15 min., 5/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 6/7 baudos), Jaylenas Brownas 12, Jae Crowderis 11, Terry Rozieris ir Jamesas Youngas po 10 taškų.

„Nets“: Seanas Kilpatrickas 15, Jeremy Linas 13, Bojanas
Bogdanovičius 12, Chase'as Budingeris ir Rondae Hollisas-Jeffersonas po
10 taškų.

„Nets“ paskutinį ikisezoninį mačą žais penktadienį, spalio 21 d., su Niujorko „Knicks“ komanda, kuriai atstovauja kitas lietuvis Mindaugas Kuzminskas.

NBA sezonas oficialiai startuos spalio 25 dieną.

Kitų pirmadienio rungtynių rezultatai:

Detroito „Pistons“ – Milvokio „Bucks“ 102:78 (16:26, 24:22, 36:17, 26:13).

Čikagos „Bulls“ – Šarlotės „Hornets“ 104:108 (20:32, 35:26, 22:20, 21:20; 6:10) po pratęsimo.

Jutos „Jazz“ – Los Andželo „Clippers“ 104:78 (32:16, 21:24, 25:16, 26:22).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)