Galingai rungtynes pradėjusio Vilmanto Dilio vedini dzūkai į priekį šovė jau pačioje mačo pradžioje. Sužaidus tris minutes aukštaūgio krepšininko sąskaitoje jau buvo devyni taškai, o alytiškiai pirmavo 13:7. „Šiauliai“ atsakė pelnydami 7 taškus iš eilės (14:13), tačiau ketvirtį sėkmingiau baigė „Dzūkija“, atstačiusi šešių taškų persvarą – 24:18.

Antrajame kėlinyje, po dviejų Fiodoro Dimitrievo baudos metimų, „Dzūkijos“ pranašumas tapo dviženkliu (33:22), o ketvirčiui einant į pabaigą buvo pasiekęs ir 15 taškų – 45:30. Rolando Alijevo baudos metimai prieš pat ilgąją pertrauką „Šiaulių“ deficitą sušvelnino iki 32:45.

Trečiasis ketvirtis klostėsi permainingai – Giedrius Gustas buvo padidinęs šeimininkų persvarą iki 51:35, tačiau „Šiauliai“ spurtavo 8:0 ir nukirpo alytiškių pranašumą perpus (51:43). Šiauliečiams buvo pavykę priartėti iki šešių taškų (53:59), tačiau Adamas Lapeta pelnė du taškus su pražanga, Martynas Paliukėnas smeigė tritaškį, o „Dzūkija“ žengė į lemiamą ketvirtį pirmaudama 65:55.

Sudėtini ginklų neketinę „Šiaulių“ krepšininkai ketvirtą kėlinį pradėjo pelnydami šešis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 61:65. Vis dėlto, alytiškiai sugebėjo stabilizuoti situaciją, neleido varžovams dar labiau priartėti, o pergalę įtvirtino nuo baudų metimų linijos.

Alytaus „Dzūkija“ - „Šiauliai“ - 84:77 (24:18, 21:14, 20:23, 19:22)

„Dzūkija“: Martynas Paliukėnas 19 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Jomantas 18 (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vilmantas Dilys 12, Fiodoras Dimitrievas 10, Adamas Lapeta 9 (5 atk. kam.), Giedrius Gustas 6 (6 rez. perd.);

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 16 (3/10 trit., 5 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vytautas Šulskis 15 (8 atk. kam.), Ryanas Olanderis 12, Jonathanas Lee 12 (7 atk. kam., 7 rez perd.), Rolandas Alijevas 9.