„Canadian Solar“: Petteris Koponenas 21, Angelo Gigli 14 (13 atk. kam.), Giuseppe Poeta 10, Deividas Gailius 2 taškai.

„Banco di Sardegna“: Quintonas Holsey 18 (14 atk. kam.), Travisas Dieneris 16, Drake'as Dieneris 12 taškų.

"Montepaschi" pirmą kartą kluptelėjo ketvirtfinalyje

Kiek netikėtą nesėkmę pirmenybių ketvirtfinalyje patyrė tris žaidėjus iš Lietuvos savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa. Ji svečiuose 70:73 (18:9, 23:21, 11:26, 18:17) nusileido Varezės „Cimberio“ krepšininkams, bet serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Rimantas Kaukėnas per 31 minutę pelnė 16 taškų (3/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/4 baudos) ir buvo rezultatyviausias komandoje. Gynėjas taip pat atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, po 2 kartus pažeidė taisykles bei suklydo.

Kšyštofas Lavrinovičius per 23 minutes surinko 12 taškų (3/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/7 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas bei kartą suklydo.

Jonas Mačiulis ir vėl buvo neregistruotas mačui.

„Cimberio“: Rokas Stipcevičius 19, Yakhouba Diawara 12 taškų (6/7 dvitaškiai).

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 16 (7 atk. kam.), Kšyštofas Lavrinovičius 12 (8 atk. kam.), Bo McCalebbas 11 taškų (5 rez. perd.). Jonas Mačiulis nežaidė.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.