Tai buvo pirmas NBA lygos atkrintamųjų varžybų mačas Hjustone nuo 2009 metų. Šeštadienio rungtynėms D. Motiejūnas buvo registruotas, tačiau vėl nerungtyniavo.

Jau po pirmo rungtynių ketvirčio atrodė, jog jų baigtis yra aiški - „Thunder“ pirmavo rezultatu 39:19. Vėliau Oklahomos ekipos krepšininkai persvarą padidino iki 26 taškų.

Tačiau trečiajame kėlinyje jau smogė šeimininkai, kurie sugebėjo panaikinti šią didžiulę persvarą. Likus žaisti keturias minutes Hjustono komanda net išsiveržė į priekį, bet rungtynių pabaiga priklausė „Thunder“ komandai.

Paskutinės atakos metu Hjustono klubas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Carloso Delfino tolimas metimas skriejo pro šalį.

30 taškų „Rockets“ komandai pelnė Jamesas Hardenas, 21 - Chandleris Parsonsas, 18 - Francisco Garcia.

Reguliariojo sezono Vakarų konferencijos nugalėtojos „Thunder“ ekipos gretose vėl sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Durantas, surinkęs net 41 tašką ir atkovojęs 14 kamuolių. Traumą patyrus Russellui Westbrookui, jam dabar tenka dar didenė našta. 14 taškų surinko Serge'as Ibaka.

Pirmus du mačus Hjustono komanda pralaimėjo svečiuose (91:120 ir 102:105), o ketvirtas serijos susitikimas pirmadienį vėl bus žaidžiamas „Rockets“ arenoje.

Rezultatas:

Hjustono „Rockets“ - Oklahomos „Thunder“ 101:104 (19:39, 30:27, 27:14, 25:24)

„Rockets“: Jamesas Hardenas - 30 taškų, Chandleris Parsonsas – 21, Francisco Garcia – 18, Carlosas Delfino – 11.

„Thunder“: Kevinas Durantas - 41 (14 atkovotų kamuolių), Serge‘as Ibaka - 17 (11 atkovotų kamuolių), Reggie Jacksonas – 14, Kevinas Martinas – 12.