Po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ turėjo dviejų taškų deficitą, tačiau paskutines 10 minučių sužaidė tarsi iš natų – varžovams leido įmesti 11 taškų, o patys siautė puolime.

Ketvirto kėlinio pradžioje pasvaliečiai dar pirmavo 59:57, bet tuomet tikrą šiuo surengė Davidas Loganas. 33-ejų metų legionierius keturias atakas iš eilės užbaigė tolimais metimais, o po poros minučių pridėjo ir penktąjį.

15 taškų per ketvirtį surinkęs gynėjas iš viso aikštę paliko savo kraityje jų turėdamas 21.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 21 (5 rez. perd.), Artūras Gudaitis (8 atk. kam.) ir Deividas Gailius po 13, Drew Gordonas 10 (12 atk. kam.), Rokas Giedraitis 9 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 19, Derrickas Low 15 (7 rez. perd.), Andrijus Agafonovas 11, Egidijus Dimša 9 taškai.

Sezoną abi komandos pradėjo skirtingai: Tomo Pačėso auklėtiniai sostinėje 89:70 pranoko Kėdainių „Nevėžį“, o pasvaliečiai Utenoje 92:97 nusileido „Juventus“ ekipai.