Rusijos sostinėje organizuoto turnyro finale CSKA po itin prastai sužaisto paskutinio kėlinio 77:84 (18:18, 29:22, 18:18, 12:26) pralaimėjo Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams, pirmą kartą tapusiems šio turnyro laimėtojais.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Anthony Gillas, pelnęs 23 taškus. Aleksejaus Švedo sąskaitoje – 18 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 6 klaidos. Buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas surinko 10 taškų.

CSKA gretose pasižymėjo Sergio Rodriguezas – 22 taškai. Nando De Colo pridėjo 17 taškų. Dar pernai „Žalgiryje“ rungtyniavęs Leo Westermannas taškų per 13 min. nepelnė.

Geriausiu turnyro gynėju tapo A. Švedas, geriausiu puolėju – A. Gillas, o visų varžybų MVP (naudingiausiu krepšininku) išrinktas S. Rodriguezas. Geriausiu treneriu pripažintas „Chimki“ vadovaujantis Georgios Bartzokas.

Trečią vietą turnyre užėmė Stambulo „Daruššafaka“ ekipa, kuri po pratęsimo 78:75 nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.