Dvikovą užtikrinčiau pradėję šeimininkai pirmame kėlinyje pirmavo 9:2, vėliau - 24:13, o antrame ketvirtyje - ir 31:18, tačiau tuomet „Celtics“ laimėjo atkarpą 8:0 ir gerokai priartėjo savo varžovų (26:31), o prieš pat didžiąją pertrauką ir beveik pavijo juos - 40:42.

Nors įpusėjus trečiam kėliniui „Heat“ ekipa po Udonio Haslemo dvitaški vėl, atrodė, kontroliavo padėtį (59:50), Bostono atstovai surengė įspūdingą spurtą 15:1 ir prieš lemiamą mačo ketvirtį jau patys buvo priekyje - 65:60.

Likus žaisti 1 min. 39 sek. Dwyane'as Wade'as išlygino rezultatą (85:85), bet tada Paulas Pierce'as iš pradžių realizavo dvi baudas, o paskui pataikė ir tritaškį - 90:86 (likus 52 sek.). Paskutinę minutę Majamio krepšininkai mėgino išsigelbėti pražangomis, - visgi Ray'aus Alleno ir Kevino Garnetto rankos nesudrebėjo ir „Celtics“ komanda šventė pergalę 94:90 bei serijoje pirmą kartą išsiveržė į priekį - 3:2.

Beje,„Heat“ neišgelbėjo ir tai, kad šiose rungtynėse į aikštę pagaliau grįžo traumą gydęsis Chrisas Boshas - puolėjas per 14 min. pelnė 9 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Šeštasis ir galbūt jau lemiamas NBA Rytų konferencijos finalo mačas bus žaidžiamas ketvirtadienio naktį Bostone.

Rungtynių statistika:

Majamio „Heat“ - Bostono „Celtics“ 90:94 (24:16, 18:24, 18:25, 30:29).

„Heat“: LeBronas Jamesas 30 (11/25 metimai iš žaidimo, 13 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 27 (10/22 metimai iš žaidimo), Chrisas Boshas (7 atk. kam.) ir Mario Chalmersas po 9, Shane'as Battieras 5, Jamesas Jonesas 4, Udonis Haslemas ir Mike'as Milleris 3 taškus.

„Celtics“: Kevinas Garnettas 26 (11/20 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Paulas Pierce'as 19 (4/14 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), Ray'us Allenas ir Mickaelis Pietrusas po 13, Brandonas Bassas 10, Rajonas Rondo 7 (3/15 metimai iš žaidimo, 13 rez. perd.), Keyonas Doolingas ir Gregas Stiesma po 3 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)