Pergalingus du taškus likus žaisti 16 sek. baudų metimais pelnė Ieva Krastina.

Po pirmojo ketvirčio Rygos komanda pirmavo 19:14, tačiau antrajame kėlinyje Baltarusijos klubas išsiveržė į priekį ir prieš ilgąją pertrauką turėjo minimalų pranašumą - 30:29. Antrojoje rungtynių pusėje viešnios ėmė vis labiau tolti ir likus 11 sek. iki trečiojo ketvirčio pabaigos įgijo 14 taškų persvarą - 47:33.

Ketvirtąjį kėlinį „TTT-Riga“ pradėjo spurtu 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 49:47. Minsko ekipai pavyko susigrąžinti nedidelį pranašumą ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei jos pirmavo 63:60, bet aikštės šeimininkės pelnė penkis taškus iš eilės ir išplėšė pergalę.

Minsko klubą laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 46:32, tačiau suklydo net 24 kartus. Rygos ekipa prarado tik 7 kamuolius.

Rygos klubas, turintis tris pergales ir du pralaimėjimus, C grupėje užima antrąją vietą, o „Minsk-2006“ ekipa su viena pergale iš keturių galimų yra paskutinė - ketvirta. Į Finalo ketverto turnyrą pateks dvi geriausios grupės ekipos.

„TTT-Riga“: Ieva Krastina 16 (7 rez. perd., 12 išprovokuotų pražangų), Dita Rozenberga 15 (8 atk. kam.), Liga Surkusa ir Rūta Veidere po 10 taškų.

„Minsk-2006“: Nadžeja Jakovič, Viktorija Panciuch ir Alesia Lalovič po 12 taškų.