Gardino klubas iškovojo antrąją pergalę per ketverias rungtynes, o Borisovo atstovės pralaimėjo visus keturis žaistus susitikimus.

Po pirmojo kėlinio „Olimpia“ turėjo tik trijų taškų pranašumą (21:18), tačiau prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkės susikrovė 20 taškų persvarą - 47:27. Po trijų ketvirčių jos pirmavo jau 71:33, o ketvirtajame kėlinyje komandas vienu metu skyrė net 46 taškai - 81:35.

Nugalėtojoms Megan Šoniker pelnė 18 taškų, Ana Pokojova - 14, Marija Raščenija - 11, Viktorija Šmatova - 10.

„Berezina-RCOR“ ekipoje Julija Gaponova surinko 13 taškų, Hana Kalenta - 12.

Beje, „Berezina-RCOR“ krepšininkės pataikė tik vieną tritaškį iš 18 (5,6 proc.) ir suklydo 22 kartus, o „Olimpia“ žaidėjos prarado tik 11 kamuolių.

„Olimpia“: Megan Šoniker 18, Ana Pokojova 14, Marija Raščenija 11, Viktorija Šmatova 10 taškų.

„Berezina-RCOR“: Julija Gaponova 13, Hana Kalenta 12, Oksana Davgarukava 6 taškai.

Trečiadienį BWBL čempionate bus žaidžiamos dvejos rungtynės: D grupėje dar kartą susitiks „Olimpia“ ir „Berezina-RCOR“, o C grupėje žais Rygos „TTT-Riga“ (Latvija) ir Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija).