Šiauliečiai antrajame kėlinyje kelis kartus pirmavo 6 taškais, bet trečiajame tokį pranašumą jau turėjo šeimininkai (41:35). Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai dar sugebėjo susikrauti 4 taškų persvarą (63:59), bet tuomet iniciatyvą vėl susigrąžino Pasvalio klubas, kuris ir keliauja į finalą.

„Pieno žvaigždėms“ 16 taškų pelnė Osvaldas Olisevičius, 14 - Trevonas Hughesas, 13 - Jahennsas-Ley Manigatas.

„Šiaulių“ ekipoje 14 taškų surinko Laurynas Birutis, 10 - Arminas Urbutis.

Pirmąsias rungtynes Šiauliuose „Pieno žvaigždės“ laimėjo 91:84 (31:20, 15:30, 26:12, 19:22).

Kitose atsakomosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį „Jūrmala“ (Latvija) ekipa su Denisu Krestininu savo aikštėje 81:83 (20:19, 23:19, 13:21, 25:24) pralaimėjo Tartu universiteto (Estija) komandai, kuriai atstovauja du lietuviai, bet pateko į finalą.

D. Krestininas šeimininkams per 21 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 4/7, baudos 4/7), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 3 kartus prasižengė.

Tartu klubui V. Čižauskas per 23 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 0/2, baudos 1/1), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė. Julius Kazakauskas per 26 min. surinko 9 taškus (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 1/2, baudos 2/3), atkovojo 5 kamuolius atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

Pirmąsias rungtynes išvykoje Jūrmalos klubas laimėjo didesniu skirtumu 81:69 (18:12, 23:24, 14:15, 26:18).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)