Įpusėjus rungtynėms svečiai dar pirmavo 41:38, bet po pertraukos sąlygas ėmė diktuoti aikštės šeimininkai, „Crvena Zvezda“ krepšininkai. Trečią kėlinį laimėję 24:18 jie išsiveržė į priekį, o ketvirtame nuosekliai didino savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų surinkęs Nemanja Nedovičius, 16 pridėjo Filipas Petruševas, 14 – Luka Mitrovičius.

„Partizan“ ekipai daugiausiai – 16 taškų pelnė Dante Exumas. 15 taškų įmetė Yamas Madaras, 12 – Kevinas Punteris.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks antradienį „Crvena Zvezda“ arenoje.

Adrijos čempionato finalo serijos pirmas ir antras rungtynes laimėjo „Partizan“ (88:80 ir 87:78).