Pralaimėtojų gretose starto penkete dvikovą pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 23 minutes, pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 varžovų metimus.

Po pirmosios dvikovos pusės ekipas skyrė tik 2 taškai (57:59).

Trečio kėlinio pradžioje svečiai šovė į priekį, įgijo dviženklę persvarą, o prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 20 taškų atsargą (98:78).

Ketvirtame kėlinyje ant parketo situaciją kontroliavo svečiai iš Kalifornijos, kurie pasiekė įtikinamą pergalę 130:102.

Šeimininkams dėl kelio skausmų padėti negalėjo Brandonas Ingramas.

Svečių gretose nesulaikomai žaidė GSW lyderis Stephenas Curry – 42 taškai per 30 minučių (8/9 dvit., 7/13 trit., 5/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas ir CJ McCollumas po 19, Mattas Ryanas 12, Jonas Valančiūnas ir Kira Lewisas Jr. po 11 taškų.

„GSW“: Stephenas Curry 42, Mosesas Mondy, Trayce'as Jacksonas ir Chrisas Paulas po 13 taškų.

Artimiausias rungtynes „Pelikanai“ žais lapkričio 2-ą Oklahomoje prieš „Thunder“, GSW svečiuose susitiks su Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“.