Pradėjus tiksėti paskutinei susitikimo minutei skirtumas tarp ekipų buvo minimalus (85:84).

Tačiau Tyrone'as Brazeltonas vienas pats prasiveržė pro varžovų gynybą bei rezultatyviai baigė ataką (87:84).

Kitoje atakoje „Nevėžis“ apsigynė, o prie baudų metimo linijos stojęs T. Brazeltonas be klaidų sumetė baudas. Dar dvi Vilmano Dilio baudos įtvirtino kėdainiečių pergalę.

Šiame susitikime „Nevėžio“ komandai negalėjo padėti Valdas Dabkus (čiurnos patempimas), Arvydas Šikšnius (kelio skausmai), Šarūnas Kulevičius (lūžęs čiurnos kaulas) bei Darius Šilinskis (kelio kremzlės operacija).

Iš viso Kėdainių ekipos gretose pasirodė septyni krepšininkai, tačiau Povilas Butkevičius aikštelėje praleido vos tris minutes ir atkovojo du kamuolius.

Rezultatas:

„Nevėžis“ (4/1) - „Šiauliai“ (3/1) - 91:85 (18:26, 24:16, 22:24, 27:19).

„Nevėžis“: Vilmantas Dilys 24, Tyrone'as Brazeltonas 19 (9 rez. perd.), Simas Buterlevičius 16 (9 atk. kam., 7 išprov. praž.), Gintaras Leonavičius 15, Vidas Ginevičius 15 taškų (5/7 tritaškiai).

„Šiauliai“: Derekas Needhamas 28 (6/11 tritaškiai), Judsonas Dillardas 23 (0/3 tritaškiai), Vytautas Šulskis 11 taškų.

7.Parnu2101135-1653

Kitas rungtynes „Nevėžis“ sekmadienį (lapkričio 10 d.) žais Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kur vėl savo aikštėje susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Tuo tarpu „Šiauliai“ penktadienį (lapkričio 8 d.) namuose surems ginklus su Utenos „Juventus“.

C grupės susitikime Prienų „TonyBet“ komanda savo aikštėje jėgas išbandė su „Valga“ ekipa iš Estijos ir sutriuškino varžovus rezultatu 98:64 (28:12, 23:19, 22:16, 25:17).

C grupė:

„TonyBet“ (4/1) - „Valga“ (0/3) - 98:64 (28:12, 23:19, 22:16, 25:17).

„Tonybet“: Martynas Linkevičius (6/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) 20, Vaidas Čepukaitis 16 (7 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis 14, Artūras Valeika ir Laimonas Kisielius po 12 taškų.

„Valga“: Saša Avaličius 18, Jonathanas Dupre 16, Kristjanas Evartas 14 taškų.