Rezultatas:

„Juventus“ - „Barons“ - 84:58 (18:13, 23:9, 13:13, 30:23).

Turnyro ketvirtfinalyje uteniškiai susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa.

Nors susitikimą geriau pradėjo svečiai iš Latvijos, kurie sužaidus 3 minutes pirmavo 8:2, Valdo Dabkaus ir Arvydo Šikšniaus tikslių atakų dėka „Juventus“ perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 10:9. Puikiai gynyboje ir toliau žaisdami uteniškiai netruko įgyti 6 taškų pranašumą (18:12), tačiau „Juventus“ atsarginių žaidėjų suolelis buvo nubaustas technine pražanga, o baudos metimą realizavęs Rygos klubas minimaliai priartėjo – 13:18.

Antro kėlinio pradžioje iš toli pataikė Rashaunas Broadusas, dvitaškį įmetė Nikita Barinovas ir „Juventus“ pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis – 23:13. Ir nors latviams buvo pavykę priartėti (18:23), A. Šikšniaus ir R. Broaduso metimai vėl sugrąžino aikštės šeimininkams dviženklį skirtumą – 32:21. Ir toliau fantastiškai varžovų atakas stabdę D. Adomaičio auklėtiniai pelnė dar 9 taškus be atsako, o prasidėjus paskutinei antro kėlinio minutei „Juventus“ atotrūkis jau šoktelėjo iki 20 taškų – 41:21. Nors kėlinio pabaigoje svečiai pelnė tašką baudos metimu, įpusėjus susitikimui uteniškiai triuškino varžovus 41:22.

Trečiame ketvirtyje sužaidus pustrečios minutės Saulius Kulvietis pataikė iš toli, tritaškį įmetė ir Simas Buterlevičius ir „Juventus“ pirmą kartą persvėrė bendrą abiejų rungtynių rezultatą – 49:24. Latviai į tai atsakė 5 taškais iš eilės (29:49), o D. Adomaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai, o prieš lemiamas 10 minučių ekipas skyrė 19 taškų – 54:35.

Ketvirtas kėlinys tapo tikru nervų karu. Sužaidus 6 minutes A. Šikšnius tolimu metimu padidino „Juventus“ persvarą iki 26 taškų ribos (69:43), tačiau svečiai vėl priartėjo. Lemiamomis akimirkomis 5 taškus pelnė S. Buterlevičius, o varžovų bandymai gelbėtis pražangomis jiems naudingo rezultato nedavė. „Juventus“ iškovojo fantastišką pergalę rezultatu - 84:58.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Arvydas Šikšnius (dvitaškiai 5/6), 16 – Simas Buterlevičius (tritaškiai 3/5, 7 atk. kam.), po 11 – Nikita Barinovas (dvitaškiai 4/5, 6 atk. kam.), Valdas Dabkus (6 atk. kam.) ir Rashaunas Broadusas (dvitaškiai 4/6, 5 atk. kam.), 9 – Saulius Kulvietis (6 atk. kam.), 8 – Ovidijus Varanauskas.

Svečių gretose išsiskyrė Paulo Burenko (18 tšk., tritaškiai 2/7, 5 atk. kam.), Kasparas Kambala ir Dmitro Gliebovas (po 12 tšk.).

„Prienų“ klubas pasitraukė iš turnyro

Kitame aštuntfinalio susitikime „Prienų“ klubas savo aikštėje 67:73 (20:13, 14:27, 20:12, 13:21) antrąsyk pralaimėjo Tartu „TU-Rock“ (Estija) komandai su dviem lietuviais ir pasitraukė iš turnyro.

22 taškus į svečių krepšį įmetė Arnas Labuckas, 17 - Martynas Linkevičius, 6 - Domantas Šeškus.

Augustas Pečiukevičius prie estų ekipos pergalės prisidėjo 13 taškų, Joosepas Toome - 11, o Karolio Petrukonio sąskaitoje 7 taškai.

„TU-Rock“ krepšininkai ketvirtfinalyje žais su taip pat du lietuvius savo gretose turinčia Liepojos „Triobet“ (Latvija) komanda, kuri aštuntfinalyje du kartus - 67:62 ir 105:83 - nugalėjo Jėkabpilio „Jekabpils“ (Latvija) ekipą.