„Lietuva visą laiką kėlė pačius aukščiausius tikslus, ir, džiaugiuosi, kad perspektyva šviesi. Šiame olimpiniame cikle Lietuva turės Jono Valančiūno kartos komandą, laimėjo visus įmanomus aukso medalius jaunimo čempionatuose. Tai bus tos kartos vedantys krepšininkai su treneriu Kaziu Maksvyčiu priešakyje. Esu tikras, jog ta karta įrodys, kad jie pajėgūs iškovoti medalius ir vyrų krepšinyje“,– kalbėjo M. Balčiūnas.

Mindaugas Balčiūnas / FOTO: Arnas Daugėla

Paprašytas pakomentuoti galimų kandidatų į rinktinę sąrašą, pašnekovas išskyrė dvi pavardes – Edgaro Ulanovo ir Igno Brazdeikio. Pirmasis, pasak M. Balčiūno, per svarbus Lietuvos krepšiniui, kad atsisakytų kvietimo, antrasis yra patvirtinęs, kad atstovaus Lietuvai, jei tik to reikės treneriui.

„Edgaras yra vienas kertinių auksinės kartos žaidėjų ir jam būti rinktinėje, aš manau, privaloma. Kazys Maksvytis dabar kartu su juo, aš tikiu, Edgaras sėkmingai užbaigs sezoną, tada ir nuotaika bus kitokia.

I. Brazdeikis visiems pareiškė tvirtą apsisprendimą atstovauti Lietuvai. Keletą formalumų liko su FIBA sutvarkyti, bet tai tikrai nebus kliūtis. Jei treneris pasakys, kad jis yra reikalingas, mes viską padarysim, kad jis atstovautų Lietuvai“,– optimizmu dalijosi LKF generalinis sekretorius.

Ignas Brazdeikis

Pokalbio metu M. Balčiūnas papasakojo apie JAV žibantį 17-metį talentą Matą Buzelį, šviežią projektą Vilniuje „NBA School“ bei Lietuvos 100-mečiui skirtus renginius.

„Jau penktadienį Kaune vyks iškilmingas renginys, į kurį atvyksta pasaulio krepšinio grietinėlė – NBA, FIBA, federacijų vadovai, tam, kad visi pasidžiaugtų istorija, kuri yra išskirtinė. Lietuva, maža šalis, per 100 metų pasiekė didelių laimėjimų, tai absoliučiai unikalus atvejis“,– kalbėjo svečias iš Kauno.

Vizito metu M. Balčiūnas „Radiocentro“ kolektyvui įteikė padėką už pagalbą vystant Lietuvos krepšinį bei proginį paauksuotą Lietuvos krepšinio 100-mečio medalį.

Laida „Šou po devintos“ – darbo dienomis nuo 9 iki 12 val. per „Radiocentrą“.

Mindaugas Balčiūnas / FOTO: Arnas Daugėla
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės