Domantas Sabonis liko arti trigubo dviženklio – per 31 min. pelnė 12 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už jį žaidė DeAaronas Foxas, 18 taškų, bei Keeganas Murray – 17 taškų.

Svečių gretose Luka Dončičius per 32 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai: „Kings“ atsiliko 53:58. Po pertraukos ant parketo dominavo svečiai iš Dalaso, kurie antrą rungtynių pusę laimėjo net 74:43.

„Kings“: DeAaronas Foxas 18, Keeganas Murray 17, Domantas Sabonis 12 taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28, Kyrie Irvingas 24, Timas Hardaway 22 taškai.

Tai skaudus „Kings“ pralaimėjimas, nes „Mavericks“ – tiesioginė Sakramento klubo varžovė turnyro lentelėje. Po nesėkmės „Kings“ smuktelėjo į 7-ą vietą (42/30), Dalaso klubas – 6-as (43/29).

Šiame sezone tai buvo trečia tarpusavio komandų dvikova, iki tol dvi pergales šventė „Kings“.

Iki reguliariojo sezono pabaigos liko 10 rungtynių.

Nesėkmę patyrė ir Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“, kuri namuose 112:119 (34:33, 24:40, 32:23, 22:23) nusileido Oklahomos „Thunder“ (50/21) krepšininkams.

Jonas Valančiūnas žaidė tik 11 minučių, pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baud.), spėjo atkovoti 6 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Jam žaidžiant svečiai pelnė 11 taškų daugiau už „Pelicans“ (+/- rodiklis -11).

J. Valančiūnas progų pasireikšti turėjo tik pirmoje rungtynių pusėje ir po pertraukos liko ant suolo.

Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 73:58, o trečiame ketvirtyje persvara ūgtelėjo iki 20 taškų – 86:66.

„Pelicans“ dar iki lemiamo ketvirčio spėjo atsitiesti ir sumažino deficitą iki kovinio atstumo (90:96). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai pavijo svečius (99:99) ir likus 2:33 min. turėjo 5 taškų persvarą (112:107).

„Thunder“ į priekį vedė Jalenas Williamsas ir Shai Gilgeous-Alexanderis, po kurių taškų rezultatas tapo lygus (112:112). „Pelicans“ strigo puolime, pro šalį mėtė CJ McCollumas, kamuolį prarado Herbertas Jonesas, o svečių gretose Luguentzas Dortas atsakė tritaškiu (112:115).

„Pelicans“ nerado savo atsako ir „Thunder“ šventė sunkią pergalę 119:112.

„Thunder“ Vakaruose užima 2-ą vietą, „Pelikanai“ – penkti. Jų laukia ypač sudėtingas artimiausių rungtynių tvarkaraštis – kovo 29-ą dieną susitiks svečiuose su Milvokio „Bucks“, vėliau dvikovos išvykose prieš „Celtics“, „Suns“, „Magic“.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29, CJ McCollumas 23, Herbertas Jonesas ir Trey Murphy po 16 taškų.

„Thunder“: Jalenas Williamsas 26, Joshas Giddey 25, Shai Gilgeous-Alexander 24 taškai.