Be traumuoto Donato Motiejūno žaidžiančios „Raketos“ nesėkmingai pradėjo susitikimą ir antro kėlinio pradžioje atsiliko jau 17 taškų skirtumu – 32:49. Tiesa, netrukus Jamesas Hardenas vienas pats pelnė 12 taškų iš eilės, o svečiai spurtavo 23:6 ir dar iki pertraukos pavijo savo oponentus – 55:55.

Mačo likimas sprendėsi paskutinėmis jo akimirkomis: iki finalinės sirenos likus 8 sekundėms „Rockets“ apsigynė nuo varžovų atakos ir turėjo progą persverti rezultatą bei išplėšti taip reikalingą pergalę išvykoje, tačiau J. Hardenas lemiamu metu susidūrė su dviguba Stepheno Curry ir Klay'aus Thompsono gynyba, pametė kamuolį ir pargriuvo, o „Warriors“ išsaugojo minimalią taško persvarą.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (8/10 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 2/3 baudos, 6 rez. perd., 6 klaidos), Andrew Bogutas 14 (7/9 dvitaškiai, 8 atk.kam., 5 blokai), Klay'us Thompsonas 13 (5/8 dvitaškiai, 1/7 tritaškis), Draymondas Greenas 12 (7 rez. perd.), Shaunas Livingstonas 8 (4/4 dvitaškiai), Harrisonas Barnesas 7, Andre Iguodala 6 taškai.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (10/15 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 9/10 baudos, 10 atk. kam., 9 rez. perd.), Dwightas Howardas 19 (8/11 dvitaškiai, 3/7 baudos, 17 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 12, Joshas Smithas 10 (5/17 metimai iš žaidimo), Jasonas Terry 9, Trevoras Ariza 7 taškai.

Trečia komandų akistata vyks šeštadienį Hjustone.

Primename, kad pirmąją dvikovą Oklande 110:106 taip pat laimėjo „Warriors“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)