„Lietuvos rytas“ vertėsi be dviejų aukštaūgių – Dariaus Songailos ir Tautvydo Lydekos.

Įspūdingą pasirodymą penktadienį surengė Andreasas Glyniadakis, kuris atakavo beveik idealiai ir per 16 min. pelnė 16 taškų (7/7 dvitaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius bei išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Už legionierių iš Graikijos rezultatyviau žaidė tik Martynas Gecevičius, surinkęs 18 taškų (4/6 tritaškiai).

„Lietkabelis“: Jokūbas Gintvainis 17, Ryanas Olanderis ir Mantas Virbalas po 11, Žygimantas Šimonis 9, Parrishas Brownas 8 taškai (8 rez. perd.).

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 18, Andreasas Glyniadakis (7/7 dvitaškiai) ir Juanas Palaciosas po 16, Stevanas Jelovacas 15, Steponas Babrauskas 13, Renaldas Seibutis 8, Zabianas Dowdellas 7 (8 rez. perd.), Gediminas Orelikas 5 taškai (9 atk. kam.).

Rungtynių eiga:

Startinis vilniečių penketas: Z. Dowdellas, M. Gecevičius, R. Seibutis, J. Palaciosas ir S. Jelovacas.

Susitikimo pradžia svečiams buvo nesėkminga – „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį 0:6 (3 min.). Tačiau šeimininkai pranašumu džiaugėsi neilgai – M. Gecevičius pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą (9:8, 6 min.). Po truputį įsibėgėjęs „Lietuvos rytas“ po pirmojo kėlinio pirmavo jau 9 taškais – 23:14.

A. Glyniadakis pelnė 4 taškus iš eilės - 27:20 (13 min.). S. Babrauskas ir Z. Dowdellas smeigė po tritaškį - vilniečiai nutolo 42:26. Ketvirtis baigėsi taikliais S. Jelovaco ir M. Gecevičiaus metimais – 50:32.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė - „Lietuvos rytas“ toliau išlaikė saugų pranašumą (64:41, 25 min.). Kėlinio pabaigoje A. Glyniadakis dar du kartus pranoko „Lietkabelio“ priekinės linijos žaidėjus – 70:49.